Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Louty punk-rock / Roudnice nad Labem

„26.3. Azyl Liberec“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Kytky a výročí


z alba Kukačky na Déčku

Koukni se životu zas jednou do očí, smiř se s tím, že vše nemůžeš změnit, každej pohled do nebe teďka trochu bolí, pravou lásku nezměříš, na kytky a výročí, je pár věcí, co jsem ti zapomněl říct, tisíc hádek, kde nešlo o nic, chci se vrátit na náš první výstup na Říp, nedávej mi kapesník, když mám slzy ve vočích.

Stojím v prostoru, vím, že se setkáme, ale dej mi ještě čas.

Jak to mám teď asi zvládnout a jít domů sám, zatnout zuby, dělat že jsem ti nelhal, že to všechno přeskočíme a nebudem smutný, pravou lásku nezměříš, na kytky a výročí, jakej táta takovej bude i syn, doufám, že tě aspoň z půlky dohoním, už nejsem dítě, ale tohle je fakt hrubý, nedávej mi kapesník, když mám slzy ve vočích.

Tak pojď. Vím, že člověk, kterej nikdy neplakal, nežil vlastně opravdovej život, není vítěz, ten co v sobě všechno dusí, pravou lásku nezměříš, na kytky a výročí, špatnej konec, co nikoho neláká, je jedna z mála nekonečnejch jistot, nezbejvá než zvednout kotvy a plout dál, nedávej mi kapesník, když mám slzy ve vočích.