Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Loudky grunge-rock / Praha

„Nové Cd Loudky v prodeji!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pihy 184 ×
  • Zbylo jen pár vět 189 ×
  • Mrtví 102 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Loudky

Kapela Loudky je hudební projekt založen Jiřím Švecem na začátku roku 2015. Své diváky a posluchače lákájí multižánrovou hudbou směřující ke kolébce rocku a kombinaci grunge zvuku s texty v českém jazyce. Kapela se ustálila ve složení Jiří Švec (zpěv), Martin Sova/Michal Kolouch Daněk (bicí), Pavel Dvořák (el.kytara), Jakub Bukaj Koudelka (el.kytara) a Petr Melichar (basa). Kapela vydala debutové album s názvem Loudky a k nalezení je i animovaný videoklip k akustické písni Mrtví: https://youtu.be/GpQR7UtQqsc

Poslechnout některé písně lze také na www.bandzone.cz/loudky

Club Paderewski ke křtu debutového alba: 

Byl to příjemný hudební večer. Kapele Loudky nejsou texty rozhodně lhostejné a dává si na nich skutečně záležet, což je přístup, který mám rád. A jelikož jsou přes své mládí protřelými hudebníky, bylo co poslouchat a ani křest jejich premiérového alba nebyl jen planým rituálem. Přeju jim dlouhou a plodnou budoucnost.

                                                                                                                    Club Paderewski

Hudební portál kvrm.cz : 

..nastoupila kapela Loudky, která ze začátku vypadala, že bude hrát něco na styl šedesátých let. Dlouhovlasý zpěvák, basák to stejné ještě s čelenkou ve vlasech a po jeho levici kolega opět s vlasy delšími, než mám já sama. Hned při zkoušce se ale opak ukázal být pravdou a čekal nás další rockový nářez a občas přišlo i reggae. Lidé byli v takové náladě, že obvyklé požadavky na tleskání a mávání zůstávající z počátku večera ladem, byly na Best Rock Tour vyslyšeny. Když zpěvák Jiří Švec řekl: ,,Jako správný rocker bych dal nohu na odposlech, ale musíte si to vyvolat…Chcete vidět nohu na odposlechuuu?!?!” ozval se obrovský bouřlivý řev. Wohnouti tak měli připravenou opravdu dobrou půdu.

                                                                                                                      Stáňa Wolfová

"Každý z nás byl, je a bude někým ovlivňován. Odjakživa! Ať už to byl bůh ohně, nebo oheň sám. Ať to byl faraon, císař, nebo král. Ať to byla válka, nebo láska - žena či muž. Vždycky nás a naše chování a rozhodování něco alespoň zdánlivě ovlivňovalo. Ovlivnění nemusí být pouze negativního rázu, ale pravda je taková, že se tolik nelišíme od loutek, marionet zavěšených na vlascích. Měli bychom si jen vybrat co, nebo kdo drží vahadlo tahající za šňůrky."

                                                                                                                           Jiří Švec

Bio a historie

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
2 580
Poslechnuto skladeb
736
Profil registrován
5.10.2015