Lost Fate - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Lost Fate rock / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Intro ♥
    Nezařazeno
  • Lost Fate - Samota
    Lost Fate
  • Lost Fate - Malá Holka
    Lost Fate

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Jódlování, Dudy, Heligonka
Nástrojové obsazení: Kytara, Scream, Growl
Nástrojové obsazení: Bicí, Darbuka, Triangl, Mrdanga
Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream, Growl
Nástrojové obsazení: Baskytara, Banjo, Balalajka

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Milan (Míla) Kvak  -Sólová kytara, Screamo

Ondra (Cajt) Macháček - Doprovodná kytara

Lukáš (Himlik) Himl  - Bicí

David (Dafča) Lébl - Zpěv, Screamo

                                                        Honza (Hans) Blumenstein - Baskytara

Bio a historie

2012 Vznik kapely:

Ze začátku jsme chtěli hrát rock, ale postupně se z toho stává takovej punkrock, poprock. Kapelu jsme založili já (Cajt) s našim bubeníkem Himlikem. Po několika měsíčnim hledání se k nám přidal Milan, jako sólový kytarista a David se svým zpěvem. V kapelách samozřejmě ještě bývá basák, toho jsme v té době nemohli najít.


2013 plná sestava + začátek koncertování

Rok 2013 byl pro rozvoj kapely zcela zásadní. Přibrali jsme do naší formace zpěvačku Marty a překopali jsme písničky, který jsme měli, aby nám tam mohla zpívat i slečna. Také jsme konečně našli basáka Blumu a mohli konečně začít přípravy na naší koncertní kariéru, která započala v Kladenském klubu Auto Da Fé 25.10.13. Dále jsme koncertovali třeba se zpěvačkou Bárou Zemanovou a měli jsme ještě dalších pár koncertů. Silně jsme se připravovali na natáčení dema, které jdeme natočit v lednu 2014.

 

2014


Rok 2014 byl pro nás poměrně úspěšnej. V lednu jsme natočili demáč kterej se jmenoval prostě Lost Fate, na kterým byli celkem čtyři songy. Chtěli jsme co nejvíc hrát a tak jsme se snažili domluvit koncíky kde to šlo. Převážnou většinu času na zkouškách jsme si mastili bradavky, teda občas ne jenom bradavky, ale o tom jindy. Za celej rok jsme odehráli 11 koncertů, to znamená 11 prokalenejch nocí, několik poblitejch hajzlů a spousta věcí, který jsme se dozvěděli až od někoho jinýho. Taky od nás odešla Márty, upřímně, dost se nám ulevilo, a mohli jsme konečně začít dělat věci tak, jak jsme chtěli. Jak? Jestli tě to zajímá doraž na koncert, kterejch doufám v tomhle roce bude zase trochu víc. 

2015


Snažíme se dál brnkat a písničky dělat o něco tvrdší. Primárně makáme na novym playlistu, kde budou menší hovna, než co jsme hráli do teď + zlepšujeme naše nástrojové a pěvecké skilly z úrovně "neplodné sperma" na "potrat".- PS: Díky všem, co si nás někdy pustili a nebo přišli na koncert.