Los Čertos - Názory | Bandzone.cz

Los Čertos hard rock-punk / Pacov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 01 Píseň malého Roberta - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 02 Na křídlech lásky - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 03 Titanic - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 04 Čokoláda - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 05 Rocker - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 06 Pro dnešní noc - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 07 Nesmíš se vzdát - Zpětná vazba
  Nezařazeno
 • 08 Celej den
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Martin Hájek MASTABA

Nazdar Rockeři, dobrá muzika. Přivedl mě na Vás brácha Honza Hájek, zná se Petrem Marešem z průmky. Máme taky kapelu a klidně uděláme nějakej "frojnšaft".Ať Vám to hraje. Zdraví Martin Mastaba (P.S. jsme na banzone)

Bez profilu

Petr Mareš Junior

WTF......Ale jinak SUPER :)

Bez profilu

Shami

Ahoj vsem, jiz od pondeli 1.rijna muzete opet registrovat svoji skupinu v letosnim jubilejnim patem rocniku souteze amaterskych kapel

AlternativaPro Prize 5.

Tesime se na Vasi ucast.

Vse podstatne se dozvite na strankach www.alternativaproprize.cz.

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina byl zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Bez profilu

Jana Klečková

Co je to rock ? Skála , diamant , tvrdá hudba.. Vy to zpíváte " perfect " Vaše nové CD má zajímavé aranžmá , " grife " čistý zvuk,.. Hard rock , jak má být ! čerti , jen tak dál. Video : opet samá chvála...OK