Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Liveevil crossover-metal / Ostrava

„2 koncerty v listopadu - Hranice,Bratislava“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Závěrem k Nordic Invasion 2017

Upraveno:

Tour Nordic Invasion je za námi ! Bez úhon jsme projeli 6 zemí a odehráli 8 koncertů ve společnosti finských Final Dawn. A hrálo se nám všude dobře až do posledního koncertu kdy jsme vydávali ze zbytků energie. Spali jsme v bytech, kontejneru (obytném) i nadstandardních hotelech. Vyrovnávali jsme se s nedostačujícím zazemím malých klubů a užívali standard takových, na které jsme zvyklí. Byla to zkouška toho jestli spolu dokážeme vydržet jako lidi a jestli po kocovině svedeme podat stejný výkon jako předešlý večer. Bylo to potkávání se s lidmi z několika zemí Evropy a nutno říct, to bylo potkávání příjemné, přátelské a mnohdy nadšené.

Velký obrovský dík patří Filipu Halašovi, který nám bez váhání jako baskytarista pomohl celé tour Nordic Invasion odehrát.

Že nemá smysl jezdit do zahraničí turné pokud nemáte jako kapela jméno ? Holý nesmysl a slova těch kteří mají rádi sebe více než hudbu nebo koukaj hlavou až do nebes kde na ně stejně nikdo nečeká. 

Petr  

NI

Filip Halaš vpravo