Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lister electronica-power / Plzeň

„Mícháme YKSI“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26

DOKONALEJ VÍKEND

Pro správnou kapelu je víkend bez koncertu prostě zabitej. A my měli tenhle víkend hned dva, jeden lepší než druhej. Proto ta dokonalost.

Zatímco v pátek to byl správnej punkovej mejdan, kde se nám dost dobře hrálo, sobotní akce byla skvělá především v tom, že jsme jí nepořádali my, ale někdo, kdo to už umí. A přestože nás trochu zlobilo zastaralé a zmoklé vybavení, zahráli jsme si taky parádně.

Děkujeme ještě jednou všem, kdo nás chtěli slyšet!

Do budoucna plánujeme zimní spánek na základně, pokud si nás teda někdo někam nezavolá. To pak rádi přijedem a přivezem nejen kulturní obohacení, ale i hromadu listřích hadrů :))

Ordinace v zahradě dobra a zla


ZÁŘÍME!

Upraveno:

Pro všechny, kterým se podaří přežít letošní termální apokalypsu, máme jedno dobře míněné doporučení:

Přijďte na koncert LISTERu!

21.9. se rozloučíme s létem na naší základně s milými hosty v přátelsky punkovém duchu. Akce bude spojena s grilováním a ochutnáváním nejrůznějších dobrot.

...a den na to, v sobotu 22.9.,  vyrazíme do metropole okresu rokycanského, kde v hospůdce U Pardála uzavřeme letošní ročník tamnější významné události.

...

...

...a pak někdy možná taky vydáme nahrávku :)

 

Outciders


FEŠN!

Upraveno:

Kapela Dva Gramy V Mrazáku představuje aktuální kolekci listřích uniforem pro sezónu 2018. První verze katalogových fotografií je zatím bez knírů alá Franz Josef.
Děkujeme!


1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26