Lion Zdena - O kapele | Bandzone.cz

Lion Zdena pop-rock / Havířov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Šmudla
  2018
 • Gazu
  2018
 • Street
  Textil
 • Muchla
  Textil
 • Solovon
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

V historii Barbuchovských kapel se pro budoucnost to co bude dal se zapsala do knihy kapelá Lion Zdena co jineho čekat třeba více uspěchu to muže bejt dal a dal kapelá která porazila U2 a i také Rolling Stones i také Madonnu. Kapelá se muže svojí 2 řadovkou proslavit víc než doted, a také mohutnější písničky na kytaru v čem je kapelá mistr,

Bio a historie

V některých Barbuchovských kapelách se udělovala korunka pro ty kapelý jako je Lion Zdena které ještě nenatočily debutové album a tým je Lion Zdena kapelá která dostala návratu domu pana Butgena stačila nahrát písen Solovon která se usadila na příčku Amateru. Lion Zdena nahrala pro větší uspěch album 2 pořadi Textil aby dosahla pozic i zasluhy pro album Textil který vyšel. Kapelá už ma slavu zařizenou jak kapelá Lion Zdena připominající U2 a také Scorpions.

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.