Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lingers.on rock-pop / Česká Lípa

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

LINGERS.ON Balcony TV

Živé vystoupení Vznik: 8.8.2013
Like' us on Facebook - http://on.fb.me/mhECp2
Follow us on Twitter - http://bit.ly/tGop1y

PRESENTED BY BELO

Natočeno v kavárně Černá labuť
http://www.cernalabut.cz/

Kapelu LINGERS založila čtveřice studentů anglistiky z Pedagogické fakulty v Ústí nad Labem v roce 1993. Arnošt Sameš (zpěv, bicí nástroje) a Tomáš Hoskovec (kytara) se později při natáčení ve studiu Atol v České Lípě spojují se členy dnes již byvalých ST. WOODY Petrem Losem (baskytary,klávesové nástroje) a Davidem Singerem (housle, kytara) v roce 1999. Sestavu doplnil klávesista Jiří Homola. V letech 2000-2001 kapela koncertuje po celé ČR a připravuje vydání svého prvního oficiálního alba. V květnu roku 2002 křtí LINGERS své první debutové album "BEYOND".

Oficiálním vydavatelem LINGERS se stává od roku 2004 prestižní vydavatelství Indies Records (www.indiesrec.cz), kde natočili kritikou i posluchači uznávanou desku "Gallery". Lingers absolvovali řadu rozhovorů a interwiev na komerčních i nekomerčních rádiích v celé ČR a některá rádia je hrají stále (Proglas, Černá Hora, Český rozhlas..). Jejich deska Gallery končí na čtvrtém místě v kategorii "Objev roku" v "Andělech". V dubnu 2005 natočili LINGERS pro hudební kanál TV Óčko dva videoklipy jejichž premiéra proběhla 1.května 2005 v pořadu "Hydepark č.8" LINGERS disponují dvouhodinovým koncertním repertoárem, který je možné dramaturgicky upravit jak pro klubové pořady, tak pro velká pódia či festivaly. Kapela je schopna část programu zahrát též v podobě "unplugged".

http://lingers.cz/

Tune in again to BalconyTV //