Lightbulb Offension - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lightbulb Offension metalcore-crossover / Libchavy / Ústí nad Orlicí

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Na začátku byla myšlenka a pud potřeby hrat na kytaru. Tomu tak bylo na dvou místech a tak při náhodné setkaní nad mnoha pivy vznikla prvotni snaha o realizaci jakesi souhry. No, do toho se připlet neumětel na bubny. Bylo třeba ještě potřeba sehnat někoho na malo lukrativni spektrum zvuku a tak se přibrala nahodna basérka. Tím nábor do první serie reality show kapela zkončil. 

Hralo se jak to jen šlo. Nějaké náznaky hudby tam určitě byly. Soustavné chození do hospody s ustálenou partou bylo ale minimalne fajn. Po asi půl roce(možná déle) basérce přestalo hraní přinášet co zřejmě očekávala a tak odešla. Olinka nám odešla :D  Tím dala impulz k tomu abysme skusili někoho ukecat na basu. První člověk nevyšel, ale druhý už ano a tak následovala fáze robotického zaučováni a scén "hraj to takhle, zmáčkni tohle".

Po druhém castingu se zkoušelo, zkoušelo a zkoušelo. Sice jsme nedali dokupy skoro nic, ale i tak nás to bavilo. Tedy kytarista No.2 pomalu ale jistě přestával chodit na setkání až jednou.... Rob Schneider je mrkev. Honza přenesen do sekce neaktivních členů. Pokus o nehrazeni zamítnut. 

No jako trio sme frceli pořád dokola to samé a nějak se začal formovat velmi nesourodý pohled na hudbu. To chvíli trvalo. No pak jednoho dne opět po pivním sezení byl naverbován zpěvy produkující člověk.

Mnoho času uplynulo než vznikl repertoár a pak došlo i na první koncert.  Natočila se pracovní nahrávka plná řekněme méně populárních žánrů což trošků zastírá crossoverovy styl jiných skladeb :) 

ukončete nás....

Btw jestli někomu vadí pravopisné chyby, tak sem můžu dát ještě jednu skladbu z dema a myslim že už nebude potřeba čist... nic  .. nikdy. Peklo všem.. diky diky  :D