Life To Live - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Life To Live rock-hard rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Finally (live MÚZA 2016)
  • So be it (live MÚZA 2016)
  • Neprohrávej (live MÚZA 2016)
  • Goodbye (live MÚZA 2016)
  • Fall (live MÚZA 2016)

12.5. semifinále Múzy 2016

(Upraveno: )

Tak, zas je tu soutěž o to, kdo si přivede nejvíc kamarádů, tentokrát její semifinále, do kterýho jsme postoupili jak přes porotu, tak přes vás. Tak přijďte zas. Hrajem v krásnej čas 22:45 :)

--Kuba

FB event

9.3. koncert v Jamu

Tak, už jsem tu přidal tak nějak všecky materiály který zatim existujou, tak už zbývá poslední--pozvánka na další koncert. Do plzeňského klubu Jam si nás pozvali Hostee, začátek půl devátý, vstup dobrovolný. Tak přijďte v hojném počtu, i studenti, když máte tu středu, semestr je ještě mladý, na všecko se kálí...My pracující s váma nějak zkusíme držet chlast, chci říct, krok.

--Kuba

FB event

Spuštění profilu

Vzhledem k tomu, že jsme konečně byli schopný pořídit si jakž takž použitelný nahrávky (děkujeme zvukaři z 1. kola Múzy 2016 v DPL), dočkal se spuštění konečně i ten dlouho neaktivní profil na Bandzone. Ten spolu s Facebook stránkou a naším vlastním webem dotvořil svatou trojici naší propagace, která se doufám nebude dále rozšiřovat o další profil někde jinde, protože kdo to má pořád udržovat, že jo. Obsah zde bude nejspíš jen cca zrcadlený z druhých dvou zmíněných zdrojů.

No nic, jdu sem psát/nahrát další materiál, tak zatim pac a basu.

--Kuba