Life To Live - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Life To Live rock-hard rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Finally (live MÚZA 2016)
  • So be it (live MÚZA 2016)
  • Neprohrávej (live MÚZA 2016)
  • Goodbye (live MÚZA 2016)
  • Fall (live MÚZA 2016)

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

Jsme kombinace současných, úspěšných či úspěšně zkrachovalých studentů z plzeňských fakult, kde jsme se povětšinou potkali. Vznikli jsme na začátku roku 2015. Hrajeme vlastní písničky, texty máme převážně v angličtině, ale i nějaká ta čeština se najde. Máme tu napsáno, že hrajeme rock/hard rock, ale těžko říct, jak to vlastně popsat. Já tohle škatulkování moc nemusim. Autorů je u nás víc a vlivů je nepočítaně.

Jako kapela fungujeme takovým běžným způsobem. Vždycky někdo přijde s nějakým nápadem, my to nějak kolektivně ve zkušebně znásilníme k nepoznání a na světě je nová písnička. Když se něco nedaří, tak dle známé tradice za všecko může basák a mikrofon mu nedáváme, aby si nemohl stěžovat. A po zkoušce vždycky skončíme v domovské hospodě, kterou máme přes ulici.

Udělejte si obrázek sami ať už z nahrávek nebo, a to je preferovaná možnost, přijďte na koncert a dejte si s námi pivo :)


Odehrané koncerty:

27.10.2015 +The Polymorphs @Zahradní Restarurace Klamovka, Praha

7.11.2015 +The Polymorphs @Sitcom Music Club & Bar, Plzeň

25.11.2015 +Hostee @Pivnice Husovka, Plzeň

11.2.2016 +Toxic Paradise, Voltage, Despekt @Divadlo pod lampou, Plzeň (1.kolo soutěže Múza)