Teasers - O kapele | Bandzone.cz

Teasers hard rock-heavy / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Blind Gape Echoes - Demons [Demo 2009]
  Nezařazeno
 • Blind Gape Echoes - Dark Angel [Demo 2009]
  Nezařazeno
 • Blind Gape Echoes - Falling [Demo 2009]
  Nezařazeno
 • Blind Gape Echoes - Rusty Boy [Demo 2009]
  Nezařazeno
 • Dream Time
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Diskografie

 

Název CD: Blind Gape Echoes

Rok vydání: 2009

Grafická stránka: Dree Design

Studio: Jan Petřík

Seznam skladeb: Demons, Dark Angel, Falling, Rusty Boy

 


Bio a historie


 • 2007

Jak už to bývá ve všech těchto vodách, i naši kapelu postihlo mnoho sestavních změn. Kapela Teasers vznikla na podzim roku 2007 v sestavě: Štefan (bicí) , Zuzka (vokály), Adam (basa), Pejda (klávesy), Bořa (kytara) a Mirek (zpěv a kytara), který měl jako jediný zkušenosti s půsebením v kapele. Chuť hrát byla velká a to byl taky asi jeden z důvodů, proč jsme vzali hned první zkušebnu, na kterou jsme narazili. Prostě co říct, sklepní prostory na výstavišti nejsou moc valné, ale ani to nás neodradilo. Zpočátku to bylo především o překonání strachu a vnitřní nervozity. Nikdo z nás nebyl tak dostatečně sebejistý, že by vzal svuj prozatimní zesilovač a "vykotlil ho" přes celou zkušebnu. Ale i přesto jsme to vzali velice vážně, zvolili jsme si zkoušky pravidelně dvakrát tydně, chodili na ně dřiv a tzv. zahřívali naše aparáty, aby měli pořádný rockový zvuk. Při cestě domů nám zněly naše písničky v hlavě a my stále přemýšleli, co tam změnit či hrát lépe. Vše vypadalo slibně naše schonosti se zlepšovaly, písničky rozšiřovaly a nadšení stále rostlo. Ale nic netrvá věčně.

 • 2008

Píše se léto 2008 a z kapely odchází Adam (basa). Asi měsíc po něm kapelu opouští také Štefan (bicí). A aby toho nebylo málo, tak nám z hygienických důvodů zavírají zkušebnu. Takže nějakou dobu zkoušíme v klubovně oddílu Průzkumník. Rychle však nacházíme novou zkušebnu a také dva nové členy Mirka č.2 (basa) a Honzu, který byl přijat do kapely původně na pozici 3. kytary, ale po několika nezdařilých pokusech najít vyhovujícího bubeníka, změnil svou pozici v kapele a posadil ze za „škopky“, i když na ně nikdy dřive původně nehrál. Ale k naší spokojenosti nese svou novou funkci statečně.

 • 2009

Rok 2009 byl pro kapelu rokem, kdy jsme poprvé opustili naši zkušebnu a vrhli se na koncertní pódia. Hned první koncert byl pro nás velkým překvapením, jelikož takový ohlas, jenž se odehrával pod pódiem jsme vážně nečekali. V tomto měsíci probíhaly další dva koncerty Teasers, které byly také docela úspěšné. Po pár koncertních zkušenostech, mezi které patří také vystoupení v soutěži Boom Cup, jsme došli k rozhodnutí, že si natočíme první demo. Pro jeho uskutečnění jsme si vybrali domácí studio Jana Petříka. Ke konci roku již bylo demo hotové a volně ke stáhnutí na našem bandzone profilu.

 • 2010

V současné době navazujeme kontakt s Thomasem De Balderem, pokračujeme v koncertech a chystáme se na další nahrávání.