Lajna - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lajna punk-rock / Praha

„26.6. Ládví!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sestava kapely:

Martin Mošnička   - zpěv, kytara

Ondřej Bouzek      - kytara, doprovodný zpěv

Radovan Všelicha - kytara

Tomáš Nápravník  - baskytara, doprovodný zpěv

Filip Domorázek    - bicí

Bio a historie

Historie kapely Lajna započala v dubnu roku 2012 ve dvoučleném složení. Martin Mošnička nabídl spolupráci muzikantovi Tomášovi Nápravníkovi, kterého naučil hrát na baskytaru. Chyběli ovšem další členové kapely a po zoufalém hledání po inzerátech, se objevil kytarista, Radovan Všelicha. I přes absenci bubeníka, jsme se snažili zkoušet, i koncertovat. Po vyzkoušení několika bubeníků jsme v hospodě narazili na potencionálního bubeníka Vítka, s kterým jsme odehráli první koncert v klubu Motoráj. Jelikož nás z nám neznámého důvodu ignoroval, museli jsme pokračovat bez něj. Pár koncertů jsme odehráli s hostujícími muzikanty a všechny již naplánované koncerty provizorně odehráli. Po úporném hledání jsme konečně v listopadu 2013 našli ideálního bubeníka, Maria Kolínského, který s náma drží basu až do současnosti. Pro neshody v názorech jsme se přátelsky rozešli s kytaristou Radovanem. Kapela ovšem stála pevně na nohou a bleskurychle se k nám v červnu 2014 přidal vynikající muzikant Ondřej Bouzek. V roce 2015 jsme se zúčastnili festivalu Barvy léta s kapelami jako Tři sestry a Horkýže slíže. Na jaře 2016 nás po dlouhé době opustil bubeník Mario a ve stejnou dobu se vrátil kytarista Radovan. Po odchodu Maria jsme přijali Filipa Domorázka, se kterým hrajeme dodnes.