Label Side - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Label Side hip hop-rap / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • !!!NEW!!! Label Side - Teprve to prijde (feat Jonathan ,Fanatik)

News

Jako první by jsme probraly klip (Vychutnáváme život) 

   Slyšely jsme pozitivní i negativní ohlasy ,můžeme na to říct jen ,že kritiku tipu "Sračka" atd. si můžete nechat ,nikdo na to není zvědavý. Ohledně toho že to je prý údajná kopie Abdeho a prý dokonce i labelu TyNikdy ,no podobnost tam je ,nic nevyvracíme ,ale v každém případě nejde o kopii ,klipů a trecků v takovém stylu ,bylo ,je a bude hodně. Na závěr chceme ještě jednou poděkovat Martinovi za skvělou práci ,střih a kamera ,na jedničku a to nikdo nevyvrátí

    Další věc ,5.11. v odpoledních hodinách jsme byly společně s Jonathanem a Fanatikem v ostravském studiu Bussynessland ,kde jsme nahrály track "TEPRVE TO PŘÍJDE". Můžeš si ho poslechnout nahoře v přehrávači a co víc ? Do konce měsíce na to bude natočený klip ,takže jestli se líbí ,máš se na co těšit

    Ve stejný den (5.11.2011) jsme taky měly menší vystoupení v klubu Bogota na akci kterou pořádalo Roots Company. Akce byla skvělá ,lidi úžasní a tímto chceme poděkovat za atmosféru ,kterou jste tam vytvořily. To byl přesně okamžik kdy si člověk řekne ,ano má to cenu.

    Poslední věc. Během prvního listopadového týdne byl taky v našem studiu nahraný track Popis vědění ,taktéž si ho můžeš poslechnout tady v přehrávači a s velkou pravděpodobností na něj taky vytvoříme klip.

 

    Tak jen takové krátké vyjádření k tomu ,co se poslední dobou odehrálo. Makáme na nových věcech a každopádně nestojíme na místě. 

                                                                                                              PEACE Bake & Dero