Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kuru punk / rum'n'roll / Jičín

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

R.I.P.

Po neustálých peripetiích a problémech s chodem kapely,jsme se rozhodli ukončit činost a nezbývá nic jiného než poslat  Kuru do věčných lovišť. Odpočívej v pokoji.


Kdo se bojí,nesmí do lesa

 

A do toho robouského to platí dvojnásob! Představte si les, v něm pár hromad hlíny, konstrukce ne nepodobné tarzanově latríně. A v tom lese nežije zlá baba, nýbrž ještě horší parta výrostků, kteří si myslí, že když budou skákat přes ty hromady s hlínou na kole a metat při tom kozelce, tak jim svět padne k nohám. Inu, už chvíli se o to pokoušejí a úspěch ne a ne přijít. Možná to bude tím, že si tito chlapci po večerech dopřavají nadmíru lahodné kvasoviny či jiného,jistě stejně kvalitního produktu matičky Země. Nicméně 3.7. 2010 se budou tito pásci pokoušet opět prorazit do světa celebrit a proto je přijď podpořit na Řáholec Jam vol.4., kde si budou brát život a ještě to budou natáčet. Jestli se to někomu líbí, nevím. Mě určitě ne, ale s jistým pohnutím v hlase(škoda,že ho neslyšíte) Vám musíme oznámit,že nás pod pohružkou násilí(vědro slizkých žab a potapečský oblek v rozkroku rozstřižený) donutili,abychom jim zahalekali v hospodě U Dvorecké louže,až tam v tom lese dojezdí. S největší pravděpodobností v tom nebudeme sami a společně s námi zahrají Nukleární hovada, kteří mají zrovna v arzenálu pár nových balad a ploužáků,takže nezbývá nic jiného než se těšit! Doraž ty,ty a taky ty. Doražte!

cože? kdo?

 

Více informací ohledně Řáholec Jamu zde: http://www.bmx-jicin.com/clanek.php?id=587


Tak jak?

 

Máme květen,čas lásky,hokeje a voleb. Maturita odbyta,teď už se jen rozhodnout, kde zapálíme volební urny a komu přibijem kočku na dveře. Možná bude stačit vyměnit pár politků, vždyť hokejistů se tak pár vyměnilo a hned jsme mistři světa. Jakožto velmi uvědomělá kapela si jsme vědomi,jak je důležité nemýt pyj Jiřímu Paroubkovi. Kdo si uvědomuje také,nechť dorazí 27.5. do smíchovského klubu GOX na akci s názvem Kytara proti Paroubkovi, a vězte,že tam se pyj(i)e mý(i)t nebudou. K tanci a poslechu vám zahrají opravdoví nemytci a dobytci Ashtray, domů vás pošle Morokweng a na starý časy s vámi zavzpomíná naše maličkost. Přijďte v hojném počtu!!!

 

A také bych nám rád pogratuloval k novým naprosto výtečným nahrávkám z naše nahrávacího studia JVC 1980 cassete player. Naše nahrávací studio je otevřeno všem,kdo si chtějí pořídit kvalitní nahrávku za velmi rozumnou cenu. Naše služby už využila známá old school hip-hopová crew Kuru Boys( MC Moshen-a, GG rotačakgun a DJ Sed-laaq) a díky děkovným dopisům už nemůžeme zavřít schránku v naší nahrávací společnosti. Gratulujeme si!!!

what'up bitch?