Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kreyson heavy-metal / Praha

„KREYSON - od 28.11. začíná turné "Best of Kreyson"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KREYSON v hvězdné sestavě jede na turné!

BEST OF KREYSON TOUR 2017

LÁĎA KŘÍŽEK A KREYSON JE ZPĚT!

Kapela KREYSON je v životní formě a vyjíždí na "BEST OF KREYSON TOUR 2017"!

Láďa Křížek sestavil současný KREYSON se světoznámými muzikanty a představil kapelu ve hvězdné sestavě: kytary - Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) a Michal Kůs (EAGLEHEART), basová kytara - George Rain (CITRON, SEBASTIEN) a bicí - Mike Terrana (ex-RAGE, ex-TARJA). 

Po úspěšných vystoupeních na třech největších festivalech v České republice připravují nyní koncertní turné. Kapela navíc pokračuje ve spolupráci s britským producentem Chrisem Tsangaridesem, s nímž právě chystá druhou píseň současného KREYSONu! Tu představí, vedle největších hitů, na nadcházejícím turné, které zavítá do sedmi českých a moravských měst!

Půjde o jedinečnou událost na české hudební scéně, kdy vedle nenapodobitelného zpěváka Ládi Křížka, stanou poprvé na samostatném turné muzikanti "par excellence" - světoznámý bubeník Mike Terrana a ex-kytarista legendárních HELLOWEEN, Roland Grapow. Hudebníci, jací ještě nikdy nebyli součástí žádné heavy metalové kapely v naší zemi.

Sen mnoha fanoušků největších Křížkových hitů, které v tehdejším Československu formovaly vkus celé rockové generace 90. let, se stává skutečností! Spolu s těmito hity zazní také zbrusu nové písně aktuální sestavy...

Speciálním hostem turné budou havířovští hard-rockeři BASTARD. Kapela, v jejíž řadách najdeme bývalé členy CITRONu, či DOGY, působí na scéně od roku 1993. Po nedávném znovuvzkříšení je opět aktivní na tuzemských podiích i ve studiu a její koncerty jsou čím dál víc populárnější.

BEST OF KREYSON TOUR 2017

(host: BASTARD) 

28.11. Brno (KC Semilasso)

29.11. Ostrava (Garáž)

01.12. Zlín (Masters of Rock Café)

02.12. Karlovy Vary (LD)

06.12. Česká Lípa (KD Crystal)

07.12. Hradec Králové (KD Střelnice) - předprodej Pianosalon PETROF, Střelecká 45/2, Hradec Králové (předprodej 390,- / na místě 450,-) 

09.12. Praha (KD Ládví) - předprodej trafika KD Ládví (předprodej 390,- / na místě 450,-)

 

Youtube Video -ONMxChjPgIYoutube Video -ONMxChjPgI

 

Fanoušci: 1601

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
118 865
Poslechnuto skladeb
58 639
Profil registrován
22.12.2008