Koronavirus - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Koronavirus house-alkopunk / Wuchan

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vítejte!
  Nezařazeno
 • Já chci mít koronavirus
  Nezařazeno
 • Tragédie v rodině
  Nezařazeno
 • ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
  Nezařazeno
 • Řešení krize
  Nezařazeno
 • Andrejova tiskovka
  Nezařazeno
 • Vláda ČR saves the day
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Captcha obrázek
Bez profilu

jkon

(3/3) Jediné, co by zde obstálo je píseň ABCD….taková zvláštní věc, i když text musel dát práci, zkopírovat celý slabikář. Ostatní „hudební“ ukázky, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale to není hudba, to není muzikantství. Zkopírovat hlášky ze Simpsonů a nevím odkud ještě a rádoby-vtipně je označit jako tiskovku premiéra atd, to je tedy hudební majstrštyk. A takovéto „skladby“ zde pak mají více poslechů než jakákoliv opravdová hudba, což tuto „kapelu“ zviditelňuje na úkor těch, co nějakou hudbu tvoří. A to je ten masakr.

Bez profilu

jkon

(2/3) Jenže pak se podíváme na věc a zjistíme, že „písnička“ je opravdu o ničem, kromě toho že chci mít koronavirus (což dotyčnému snad nikdo normálně uvažující nemůže věřit) místo holek, se zde nic dalšího nedozvíme a toto „moudro“ pouze nějak doprovodí kytara. Dělat si z aktuálního tématu legraci není nic proti ničemu, ovšem musí to být v nějakých mezích. Zajímalo by mě, zda by dotyčnému bylo takhle do zpěvu, pokud by třeba onemocněl (či dokonce zemřel) někdo z jeho blízkých. Bude si pak toto hrdinsky prozpěvovat i nadále?

Bez profilu

jkon

(1/3) Hudební masakr. Založit si speciální hudební projekt na tom, že teď je v módě dělat písně týkající se viru je „opravdu“ originální, a mnohdy to nedopadá dobře (čest výjimkám). Jenže náš mistr už jeden hudební projekt má, a založení téhle „kapely“ je jasná účelovka a kampaň, která spíše zavání trapností a pouhou snahou hlavně zaujmout, strhnout pozornost a zviditelnit se tu. Nebo přesněji - parazitovat na této nelehké situaci. Ono totiž udělat písničku pod hlavičkou původního projektu by asi nikoho tolik nezaujalo, tak si vymyslím další zbytečné hudební těleso s názvem Koronavirus, protože se to zde objeví jako nová kapela a každý si řekne – ty brďo, mrknu na to, až se to dostane do žebříčku nejhranějších skladeb, což neunikne pozornosti dalších zvědavců a voilá - máme tu suverénně nejhranější skladbu posledních dní. Opravdu tleskám, geniální marketingový tah, za který by se nemusel stydět ani Mára Prchalů.

Bez profilu

J.T.

Tak držím palce nech to dostaneš...