Koronavirus - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Koronavirus house-alkopunk / Wuchan

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vítejte!
  Nezařazeno
 • Já chci mít koronavirus
  Nezařazeno
 • Tragédie v rodině
  Nezařazeno
 • ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
  Nezařazeno
 • Řešení krize
  Nezařazeno
 • Andrejova tiskovka
  Nezařazeno
 • Vláda ČR saves the day
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Captcha obrázek
Bez profilu

jkon

Hm…covid-19 již neplní titulní stránky médií, je na ústupu a pomalu mizí v propadlišti dějin, a po tomto zcela zbytečném projektu tím pádem zcela logicky už neštěkne ani pes. Tak čeho se dočkáme teď, že by nastal čas založit neméně důležitý projekt George Floyd ? nebo kapelu Aleny Schillerové?

Metal Dark

Tak tady na tom profilu se vždy dobře pobavím...a to si ani nemusím pustit nic z playlistu!!! Velký a mocný Koronavire...díky!!! Již se převelice těším, co ti soudruh jkon odepíše. :))

Koronavirus

Vzdávám se, jsem udolán tvými duchaplnými argumenty, navíc psanými pod hrdinskou maskou cizí identity (ano, zkus se prosím příště vydávat za někoho jiného než Jardu Konáše, se kterým jsem v kontaktu a ty to určitě nejsi, pusíku :* )
Přeji krásný pěkný večer a teď si jdu pochutnat na tvojí babičce.

Bez profilu

jkon

skvělá hudba to není, dá-li se o nějaké hudbě vůbec mluvit, a filosofická zálžitost už vůbec ne. Je to HUDEBNÍ MASAKR s vším všudy. A tys nemyslel, protože kdo dokáže toto vyplodit, tak nemůže myslet, to pochopí i pětileté dítě.

Koronavirus

Tak teď už jsem z tebe ale vážně smutný vir :( Já právě myslel, jak skvělá hudba a filozofická záležitost moje dílo je. Dík, že tu ztrácíš svůj čas a zas písni.

Bez profilu

jkon

o tom že je to "bohapustá píčovina" která je hotová za 10 minut není pochyb, ostatně kvalita zdejších "výplodů intelektu" tomu napovídá. Zároveň je to i onen sprostý kalkul. Jestli to hýbe nebo nehýbe hudebním světem je v konečném důsledku jedno. Není to hudba, není to muzikantství. Tohle je klauniáda.

Koronavirus

neodpouštěj mi, sám jsem si dle tvého rozboru uvědomil, že je to vše jen sprostý kalkul (bandzone totiž hýbe hudební scénou) a rozhodně ne bohapustá píčovina, která byla hotová za 10 minut.

Bez profilu

jkon

inu - každý ať si dělá co chce, pokud ovšem své "dílo" veřejně vystavím, tak musím počítat že to nějak bude hodnoceno. A tento "humor" si jiné hodnocení nezaslouží. No nic, odpusťme tomuto projektu, že kdy vůbec vznikl, věřím že to autor nemyslel zle

Metal Dark

Já si myslím,že tento profil byl založen jen z recese,proč ne...tak proč z toho dělat vědu?Každý máme svůj smysl pro humor a ten rozhodně nikomu neškodí.