Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Korol a šut punk-rock / Petrohrad

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rom 516 ×
  • loutky 301 ×
  • Skočit z útesu 275 ×
  • Tanec zlý génius 262 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela «Коrol i Shut» - je nejzářivějším představitelem současné ruské rockové scény, pyšnící se kultovním statusem u ohromného množství fanoušků.

«Коrol i Shut» byla a zůstane jediným příkladem nové stadiónové sestavy začátku XXI století, která si získala obrovskou popularitu bez jakékoliv finanční podpory a uměle vytvořené reklamy v masmédiích.

Jejich písně se vždy odlišovaly znělou melodikou a texty – jednoduchostí a ironií, mající vždy otevřený konec. Nyní “Коrol i Shut” vyprodávají ty největší arény v Rusku a v médiích je berou jako ideální vzor pro začínající kapely.Kritici zároveň vyzdvihují velmi dobře vybranou image. Naopak sami muzikanti tvrdí, že nechtějí být nikde zaškatulkováni a hudba, kterou dělají, je náplní jejich života.

Předprodej v síti Ticketstream - cena platná pro předprodej do 15.1.2010, počet vstupenek je limitovánwww.ticketstream.cz

Bio a historie

Fanoušci: 36

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 910
Poslechnuto skladeb
1 355
Profil registrován
7.12.2009