kontuze - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

kontuze hardcore-punk / Zruč nad Sázavou

„Vydáváme desku a končíme ! Objednávej“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Tympány
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Fero - - - - - - - zpjev

Vjětrák - - -- - -- - - basi

Bio a historie

Kapela vznikla v září 2011 ve složení Dýně, Filc, Fero, Majk. Samozřejmě předcházelo minimálně 5 let plánování a chvástání v putice u piva. V lednu 2011 se sehnali prostory na zkušebnu a mohlo se začít budovat. Sháníme plata od vajec, lepidlo, koberce a taky náš čas a trpělivost. Né ten čas co strávíme u škopku piva ale budováním, no něco se taky vypilo. To se píše únor - srpen 2011......Začátky byly hektický. Malý kombo, není slyšet kytara, bubny řvou. Velký kombo, nejsou slyšet bubny. Půjčujem si zesilovač a bedny od Bédy z legendárních B.S.E., za což mu díky. Absolutní amatéři se o něco pokoušejí. Nemá to tu správnou šťávu.......Přichází posila na post kytary v podobě Kozlika z přespolní Vostudy společnosti, která přestala hrát a začala sportovně chlastat. Vzápětí vznikají první 2 věci.......Odchází kytara Majk ze zdravotních důvodů, hned po něm jde pryč zesilovač, kupuje se novej. Od tý doby pravidelně zkoušíme a pokoušíme se vytvořit něco k poslechu i k pogu.