Konec Konců - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Konec Konců punk-rock / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44

Rozloučení...

Tak je to tady!

Všemožné problémy, které nás provází již několik let vrcholí rozpadem kapely....

Ani jeden z členů kapely s hudbou nekončí, takže příležitostí nás potkat bude určitě spousta.

Děkujeme za podporu a přejeme Vám do budoucna jen to nejlepší :)


Nový singl Loutky k poslechu!

Jak jsme slíbili, novej song Loutky je tady! Nahráli jsme tuhle písničku k příležitosti 10ti let existence naší bandy a chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaší podporu, za to, že jste byli s námi, za to že se z fanoušků stali kamarádi, za to, že nás spousta lidí podpořilo a za to, že jste zůstali v drtivý většině svý!

Nechceme nikomu říkat, jak se má chovat, nebo co má dělat, chceme Vám jenom říct, přemýšlejte vlastní hlavou. Udělejte si vlastní názor a nenechte se moc oblbnout tím, co se děje kolem Vás, ať už jsou to hovna v televizi, prznění hodnot jako přátelství, láska, rodina a podobně a stůjte pevně na svých nohou!

Takže: NEJSME A NIKDY NEBUDEM, LOUTKAMA NA PROVÁZKU! 

Poslouchejte hudbu srdcem, neserte na Vaše kamarády, važte si Vašich blízkých a mějte se v novém roce lépe než v tom minulém!

Youtube Video l2kma6JB1LoYoutube Video l2kma6JB1Lo


Nástroje jsou hotový!!!

Tak jsme ztrávili celý den ve studiu a s výsledkem jsme zatím spokojení. Nástroje máme komplet a teď už jenom nahrát zpěvy. Během příštího týdne by mělo být vše kompletně hotovo, takže čekujte novinky ohledně zveřejnění :-)

Jako producent a mistr zvuku se u našeho singlu Loutky představí Kevin - bicmen pražských stále populárnějších SKYWALKER!!!!

Těšíme se jako malý!! :-)


1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44