Rockfest Strážnice 2010 | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Profilový obrázek Rockfest Strážnice 2010
Sdílej koncert dál:
čvn so 12

Rockfest Strážnice 2010

-

Open-air Sportovní areál TJ Jiskra Strážnice

Strážnice, ČR

předprodej 200,-Kč, na místě 250,-Kč
<p>IV. ročník česko-slovenského rockového festivalu Rockfest Strážnice 2010, pořádaný agenturou JH Production ve spolupráci s Městem Strážnice, se uskuteční 12. června ve Sportovním areálu TJ Jiskra Strážnice. Odehraje se ve znamení mladých, nadějných kapel. Agentura se pro letošní rok rozhodla přitáhnout hlavně mladé publikum a poněkud přitvrdila. Festival nabídne např. kapely Imodium, Crashpoint, NeoSound, Hentai Corporation, Rattle Bucket a další. Domácí barvy bude hájit dravá Shadow Area.
</p>
<p>Ředitel festivalu, Pavel Svačina k tomu říká: „Každý rok se snažíme o změnu dramaturgie tak, aby přilákala co nejvíc návštěvníků a milovníků hudby. Ale protože v minulosti jsme známá jména už měli, rozhodli jsme se letos úplně jinak. Uvidíme, co změna přinese. V každém případě jsou to všechno výborné kapely a hrají muziku plnou mladé energie, zkrátka nářez. Nakonec, přijďte se přesvědčit sami.
</p>
Správci koncertu:
Hujer
Zobrazit více koncertů ve městě Strážnice