ATTACK ATTACK! | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Profilový obrázek ATTACK ATTACK!
Sdílej koncert dál:
úno čt 10

ATTACK ATTACK!

-

Rock Café Prague


Národní 116, Praha 1, Praha
Ukázat na mapě
288,- v TicketPro
A máme to tady - takřka přímá konfrontace dvou kapel se stejným názvem (přesněji řečeno lišícím s pouze nepatrně rozdílnou interpunkcí) !!!
Po welšských ATTACK! ATTACK!, kteří v Praze hráli koncem listopadu, máme možnost nyní shlédnout vystoupení ATTACK ATTACK! z Columbusu ve státě Ohio.
Na rozdíl od britských kolegů, jejichž hudba se i přes punkové kořeny přece jen konzervativněji drží zaběhnutých rockových klišé, baví tyto Američany hodně experimentovat, a tak se do své tvorby, původně vycházející z post-hardcore a screama, nerozpakují montovat jak brutální metalové pasáže, tak i syntezátorové vyhrávky a další elektronické elementy, připomínající spíše rave či house music.
Pro fanoušky kapel jako We Came As Romans, Asking Alexandria nebo Enter Shikari je koncert Atack Attack! povinností, pro ostatní pak určitě výbornou příležitostí zařádit si a skvěle se pobavit. A to navíc v prostoru tak dlouho zapovězeném pro podobné kalby a šílenosti - v dolním sále pražského Rock Café.
čtvrtek - Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Dejvíčko, Mind Blocker, simi.b
Zobrazit více koncertů ve městě Praha