KVĚTY + TRICYKL | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
úno st 28

KVĚTY + TRICYKL

-

PAVIJA´n PUB

Hradec Králové, ČR

239
Sny se stávají skutečností a my Vám s radostí můžeme oznámit, že nás na konci února přijede hudebně obohatit skupina Květy spolu s hradecko brněnským projektem Tricykl.

Skupina KVĚTY existuje už od začátku tohoto tisíciletí. Po celou dobu se výrazně měnil její zvuk. Od akustických nástrojů se přesunolo těžiště k hutnějšímu rockovému soundu s častým používáním elektroniky.
Ačkoliv je experimentální a hledačská, počet jejích posluchačů se rozrozstl do velmi širokého spektra. Oceňovány jsou silné texty, aranžérská barevnost, brilatní výtvarné řešení obalů desek, živelné koncerty a přítomnost humoru.
Kapela odehrála stovky vystoupení, včetně těch zahraničních (Srbsko, Rakousko, Polsko, Francie, Holandsko, Ukrajina).
Mezi dalšími cenami získala skupina i cenu Vinyla a také vyhrála třikrát cenu Anděl v žánru Alternativní hudba.
Skupina spolupracovala s divadlem DNO, natočila hudbu k rozhlasové hře složila a nahrála písně pro televizní seriál Svět pod hlavou oceněný Českým lvem.
Kapela také složila a nahrála hudbu pro celovečerní film Jakuba Šmída "Na krátko" a také pro filmy "Veterán" a "Marťanské lodě".
Na zakázku vzniklo i mnoho skladeb na různá kompilační alba a projekty.

Tricykl je uskupení tří hudebníků, kteří se ve svém profesním životě zabývají klasickou hudbou, ale rádi utíkají i k jiným žánrům. Spolu hrají písně na pomezí folku, jazzu a lidové hudby. Můžete se tak těšit i na písně na texty trubadúrů ze středověké Francie či korsické lidové trojhlasy. Zpívá Iva Táborská, na kytaru hraje Petr Pytlík a na trumpetu fouká Péťa Svoboda.

Bude to nezapomenutelný večer, plný muziky.

Těšíme se na Vaši návštěvu

https://hkpoint.cz/cs/mista-konani/7633…

https://facebook.com/events/s/kvety…
Správci koncertu:
normálně > petr
Zobrazit více koncertů ve městě Hradec Králové