WWW NEUROBEAT na ZahrádkyFest VII. ročník | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
čvc so 22

WWW NEUROBEAT na ZahrádkyFest VII. ročník

ZahrádkyFest - Zahrádky (zámek)

Zahrádky, ČR

https://goout.net/cs/zahradkyfest-2023…

VII. ročník již tradičního festivalu dobré hudby, krásného prostředí a příjemných lidí je letos plánován opět dvoudenní a to od 21. - 22.7. 2023.
Pátek:
Vystoupí: Xavier Baumaxa, který o sobě sám mluví jako o buránkovi regionálního charakteru se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem.
Mezi dalšími stojí určitě za zmínku kapely s kořeny v České Lípě a to Czech Out a Papír sklo plasty a trochu mladší kapely z českolipska Šťěpánůf Brácha a Chief Bromden.
Sobota:
Sobotní program bude zaměřen na experimentální rap, vystoupí legendární WWW Neurobeat, Mutanti hledaj Východisko a P/\ST.
Program zahájí indie kapela VyjakoMy. Další vystupující je kapela MadRabbits – hardcore rockenrollová kapela, která si u nás už jednou zahrála.
Poslední kapelou je Acid Row – stoner rock, doom metal, v kombinaci s punkovou energií živých vystoupení.
Celou akci bude provázet doplňkový program pivo a jídlo. Na festival je možné přijet se stanem. Po boku zámecké zahrady bude vymezený prostor pro stanové městečko.
Správci koncertu:
Ondřej Sifon Anděra
Zobrazit více koncertů ve městě Zahrádky