Týnecký MAZEC 2023 | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
čvn so 24

Týnecký MAZEC 2023

-

Letní Parket

Týnec nad Labem, ČR

Rok se s rokem sešel a zase bychom vás rádi pozvali na již 16. ročník naše metalového festivalu, kde každý rok uděláme radost my vám a vy nám. Ze směru předchozích let nehodláme vybočovat. Extrémní metal, 9 kapel, překvapení ze zahraničí, skvěle jídlo, pití, atmosféra a také jedno speciální vystoupení.

Kdo již u nás byl ví, že máme vždy připravenou lahůdku, která sice moc není známá, ale rozhodně je to pecka. Tento rok tu máme francouzskou lahůdku, kapelu AHASVER. Kapela ještě nikdy nebyla v ČR a na kontě má pouze jednu nahrávku, nicméně se ale jedná o ostřílené borce z kapel Gorod, Dimitree nebo Eryn Non Dae. Jejich muzika je neobyčejně pestrá a pohybuje se na pomezí groove metalu a post metalu. Melodie, naléhavost na jedné straně a technika, dissonance na straně druhé. K tomu se ještě přidává silný groove, který může občas připomínat mnohem slavnější krajany. Prostě pestrá hudební lahůdka, která je naší dramaturgii vlastní.

Další paráda na pódiu bude ARMADA z dalekého Mexika, která je ale českým posluchačům víc než dobře známá. Nekompromisní death metalový nářez, jak umí jenom v Jižní Americe. Kapela se u nás na TM už jednou objevila a nadchla svou syrovostí a i následnou afterparty. Zůstaneme ještě za hranicemi, budeme mít tento rok tradičně i zástupce našich bratrů ze Slovenska a to konkrétně brutal deathmetalisty PERVERSITY a mladou krev v podobě skvělé kapely MODERN AGE DYING. Druzí jmenovaní hrnou velmi svěží směsici melodického deathmetalu a coru. Zbývající bandy již budou z našich luhů a hájů. Oblíbený thrash klasického střihu nám naservírují pražští FORCE OF HELL s legendárním Zajícem za bicími. Hrubozrnný death metal s dvěma frontmany SHAMPOON KILLER, moderní death/metal/coristi ALL BLESSED KILLS a instrumentální profesoři ZUBATHAA doplní soupisku letošního line-upu. My (ELYSIUM) nebudeme chybět také, ovšem v našem případě se bude jednat o speciální záležitost. Půjde o poslední koncert v sestavě s Peterem Hetešem. Pokud máte zájem nás v této sestavě naposledy vidět je to vaše poslední příležitost.

Fakta jako vždy je také nutno doplnit. Festival je pořádán ve vzdušném areálu letního parketu „Ostrov“ ve středočeském městě Týnec nad Labem (cca 60 km od Prahy, 30 km od Pardubic). V areálu je dostatečný prostor pro stanování (možno přijet již v pátek), odpočinout si a děti jsou také moc vítány. O pitný režim i něco do žaludku bude jako vždy postaráno!!!
Správci koncertu:
15. Týnecký mazec => 25. června 2022
Zobrazit více koncertů ve městě Týnec nad Labem