CRAZY WORLD TOUR 2023 | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
bře so 25

CRAZY WORLD TOUR 2023

-

Party House Tennessee

Humpolec, ČR

https://goout.net/cs/totalni-nasazeni+zakazanyovoce/szafuuu
Kapely Totální nasazení a zakázanÝovoce se vydávají v roce 2023 na společné jarní CRAZY WORLD TOUR.

V tomto složení tyto dvě stálice českého punk-rocku v minulosti společně odjely dvě turné v letech 2012 a 2013. Fanoušci se tedy můžou těšit na comeback po 10 letech. Turné bude čítat dvanáct zastávek po celé ČR.

Legendární punk rocková kapela Totální nasazení ze Slaného brázdí vody české hudební scény již od roku 1990. Kapela nedávno oslavila své třicáté narozeniny v téměř vyprodaném Velkém sálu pražské Lucerny.

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce funguje od roku 2005 a na kontě má téměř 1000 koncertů. V roce 2020 vydala zatím své poslední studiové album Svět se změnil a aktuálně připravuje nový singl a videoklip, který by měl vyjít na jaře 2023.

Kapela Wotazník, která celý večer otevře, se stala v roce 2022 vítězem největší tuzemské soutěže kapel Skutečná liga. Tato mladá talentovaná kapela rozproudí krev každému návštěvníkovi, tak si jí nenech ujít.
Správci koncertu:
Sváťa - TN
Zobrazit více koncertů ve městě Humpolec