April Weeps & Vanguard – Cataclastic & Tension Tour PLZEŇ | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
říj so 22

April Weeps & Vanguard – Cataclastic & Tension Tour PLZEŇ

-

Parlament Club


Kollárova 840, Plzeň 3, Plzeň
Ukázat na mapě
Česko-slovenská metalová soudržnost bude na podzim opět vzkvétat! Řeč je o "Cataclastic & Tension Tour", na kterém spojí síly brněnští VANGUARD a slovenští APRIL WEEPS, které v rámci jejich zastávek doprovodí speciální hosté. Kapela VANGUARD, pocházející z moravské metropole není na místní scéně žádným nováčkem. Svůj osobitý moderní death metal pumpují do svých fanoušků od roku 2015, na kontě mají dvě alba, čtyři videoklipy a odehráli desítky klubových či festivalových vystoupení v České republice, včetně turné s návštěvou Polska a Slovenska. Kromě zaručených vypalovaček kapela na nadcházejících koncertech představí také nový materiál ze svého nadcházejícího třetího alba "III". Slovenští atmosféričtí APRIL WEEPS vydali začátkem června své třetí album "Cataclastic", které je koncepčním dílem zabývajícím se životním příběhem jedince v současné moderní době, odsouvajícím jeho potřeby do pozadí. Na tomto albu kapela ještě více prohloubila rozmanitost své předchozí tvorby, vstoupila do dosud neprobádaných sfér a přitom si zachovala značně dravý a emocionální náboj. Reakce fanoušků i médií na album jsou zatím velmi pozitivní a superlativy rozhodně nešetří. To se projeví i na nadcházejícím turné, které bude věnováno výhradně tomuto albu v celé jeho šíři.

VANGUARD
https://www.facebook.com…
https://www.instagram.com/vanguard_band/
https://open.spotify.com/artist/5nE…
https://vanguardofficial.bandcamp.com/

APRIL WEEPS
https://www.aprilweeps.com/
https://www.facebook.com/AprilWeeps
https://www.instagram.com…
https://open.spotify.com/artist/0PZe…
https://aprilweeps.bandcamp.com/

ZUBATHAA
Stálice plzeňské metalové scény. Původně instrumentalní progressive metal, který s příchodem zpěcačky přesahává i do death metalu a djentu.
https://www.facebook.com/Zubathaa
https://www.youtube.com/watch?v=ml64lvs…
Správci koncertu:
Filip Vrba [Vanguard]
Zobrazit více koncertů ve městě Plzeň