Rockové léto Červenka | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
čvc so 16

Rockové léto Červenka

Letní areál Olše

Červenka, ČR

Díky, že v tom nejsme sami ♥
Opět po roce Vás srdečně zveme na tradiční benefiční akci Rockové léto v Července u Litovle, která se uskuteční 16. července 2022.
Nenechte si ujít jedinečnou příležitost podpořit myšlenku pomoci lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Svou účastí tak získáte dobrý pocit z akce plné nevšedních zážitků, nejen vystupujících kapel Ortel, Alžběta, Sarkonia, Roxor, Obereg, Porta Inferi a poprvé heavy/power metalová kapela Donor a brněnská hard rocková kapela Aldabra. Všichni účinkující opět vystoupí bez nároku na honorář. Milovníci zlatavého moku si tradičně mohou užít neomezenou degustaci piva Litovel, vařeného s láskou a z nejkvalitnějších surovin z úrodné Hané a také z dalších českých a moravských minipivovarů. I letos se můžete těšit na fascinující vizuální efekty, tentokrát to bude Ohňová show Radima Lisického. O další zábavu i poučení nejen pro děti, se postarají šermíři a divadelníci Bandiere e Spade – Prapory a meče. Představení bude plné tradičních italských létajících praporů a precizního šermu.
Samozřejmostí bude i bohaté občerstvení, program pro děti a tetování. Na místě budou také drobné dárkové předměty, jejichž koupí lze také podpořit dobročinné účely.
Výtěžek benefiční akce bude směřovat stejně jako v minulých letech ARCUS – onko centru, z.s., které poskytuje na území celé České republiky pomoc lidem, kteří onemocněli některým z mnoha zhoubných nádorových onemocnění.
Předem velké díky všem vystupujícím, partnerům, dobrovolníkům a všem empatickým a štědrým návštěvníkům za jejich podporu a naplnění samotné myšlenky benefice, zkrátka a dobře, slovy klasika: „Nejužitečnější ze všech umění je umění být užitečným.“
Těšíme se opět na skvělou atmosféru s Vámi!
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Jan Dlouhý
Zobrazit více koncertů ve městě Červenka