STREAM MUST GO ON - VOLUME 4 | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
bře so 13

STREAM MUST GO ON - VOLUME 4

-

Klub 007 Strahov


Chaloupeckého, Praha 6, Praha
Ukázat na mapě
100-500Kč
Živé koncerty jsou stále v nedohlednu. A proto streamujeme dál. Tentokrát punk rock a rock´n´roll, v těch nejlahodnějších podobách. Dva večery, 8 statečných kapel - věrných sedmičkářů, s top zvukem (pan Kuře) i obrazem (AVC CVUT). Při přestavbách rozhovory pod hlavičkou profíků Kids And Heroes Magazine. Pokud budete chtít klub podpořit, budeme vám nesmírně vděční, stačí zakoupit virtuální vstupenku v libovolné výši na Goout.net. Pomůžete i sdílením a zvaním přátel. Stream bude od neděle 14.3 zdarma ke shlédnutí komukoliv a kdykoliv až do skonání internetů. DĚKUJEME VÁM!
Tickets: https://goout.net/cs/listky/beneficni…

HIPPIE CHIPPIES
Nejdřív dlouhý seznam kapel, z jejichž útrob pochází členové nové skandální formace Hippie Chippes. Anyway, Dead Letters, Bezobav s obavou, THE OXX, New/Old, Cirguz, The Junk Food. Dále prozradíme něco z peprného koktejlu, co hoši v atomovém krytu namíchali. Nálož country, špetka punku, facka folku, filthy kytary, chřestýše, tamburína a kovbojské zpěvy. A na závěr doplníme scenérii. Route 66, truck s návěsem, oblak prachu za ním, přes silnici vítr pofukuje kutálející se trávu. Truck staví u zaplivanýho baru, kde pro partu zhýralců a šlapek hraje pět podezřelých zombie muzikantů.. no a show (nebo zápletka v tarantinovským filmu) může začít!

KUNG-FU GIRLZ
Ach ty Kung-Fu Holky. K Sedmičce už prostě patří. Za 10 let vytunili svoje prostopášné punk rockové orgie k dokonalosti. Vyždímali do nich luxusní pohodička melodie a riffy jako víno, ale taky svůj nekontrolovaný vztek a přesně mířené údery pěstí, tempo přesně tak akorát na uhnání jezevce v říji, svět punk rocku je v Čechách ještě stále v pořádku, díky vám hoši. Jo a kupujte jejich super novou desku, je to nehorázná jízda!

ARROGANT TWINS
Toto zpupné siamské hudební těleso nemá v Čechách obdoby. Totální kulervoucí master piece jen ve dvou lidech. Rock And Roll kousavý jako Piraňa, vtipný jako Fantozzi, stylově prezentovaný a na vysoké úrovni jako Profesionálové.

THE ROCKET DOGZ
Kam čert nemůže, nastrčí tyhle tři psychouše! Pražské elitní raketové komando The Rocket Dogz. Mazaným vysoko rychlostním Rock And Rollem válcují všechna možná i nemožná publika už 14 let. Atmosféra každého jejich živého koncertu se dá ihned při servírování nakrájet a osmažit na kůrčičku. Jsme si naprosto jisti, že vás předávkují svou energií i přes obrazovku.
Správci koncertu:
sedmicka
Zobrazit více koncertů ve městě Praha