Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
bře so 07

Liveevil + Autumn Cold + BSoD

-

Hells Bells Rockin' Pub


Na Bělidle 302, Praha 5, Praha
Ukázat na mapě
120,-
7.3. zavítá ostravská formace Liveevil do pražského klubu Hells Bells rockin´ pub, kde je podpoří místní uskupení Autumn Cold.

Liveevil je kapela semknutá kolem frontmana a talentovaného autora Petra Staňka.

Míchají metal s různými styly, a je to o nich dobře známo. Dělají to ovšem způsobem poměrně osobitým. Skupina od svých počátků následuje jasně vytyčený cíl kombinovat tvrdé kytary s elektronickou hudbou, přičemž výsledná kombinace je často ověnčena až hymnickými klávesovými vsuvkami a majestátnými vokály, které ústí v nesmírně návykové refrény. V jeden moment se nacházíte v ponurém a temném světě a vzápětí budete stržení až diskotékovýmy rytmy. Do toho připněte zpěvákův velmi charismatický hluboký hlas střídající několik poloh.  Čtvrtou desku Blacktracks (2016, Metalgate Praha) nahrávali společně s finským hudebníkem Kärtsym Hatakkou z Waltari. Ten poslední desku nejen produkoval, ale částečně se na ni podílel i skladatelsky.

Od doby kdy kapela vznikla (2003) natočila čtyři plnohodnotná řadová alba. V Liveevil  hráli členové kapel jako například Neoromantix (Aleš Šíma, Kirril Chlebnikov) E.H.M. (Kuba Peszynski), Expelled (Jan "Abducted" Šoc). 

Autumn Cold je poměrně čestvá formace navazující na vlnu 90´ německého gothic metalu. Ústřední melodické klávesové party kontrastují s podladěnými kytarami, které podtrhuje death metalový growling. Kapela má za dva roky své existence na kontě jedno demo a EP. V současnosti se chystá natočit debutní dlouhohrající desku. Skladby z chystaného počinu zároveň tvoří pomyslnou páteř jejich živých vystoupení.

Začátek akce je od 19:30 a vstupné je stanoveno na 120,- czk. Klub Hells Bells otevírá již od 17 hodin.

Liveevil na Bandzone.cz
https://bandzone.cz/liveevil
Autumn Cold na Bandzone.cz
https://bandzone.cz/autumncold
FBC Event:
https://www.facebook.com/events/2481935…
Správci koncertu:
René Čermák (Autumn Cold), Dastin
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: