Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
led so 25

Antikřest EP Překrásný nový svět

-

District One

Trutnov, ČR

100,-
Nenechte si ujít kulturní událost roku 2020!

Člověk v plísni, též Čolek v píči, Silentpie & The Plezírs nebo Čtyři v punku a ta štětka, po mnoha útrapách představují svoje druhé EP, aspirující tentokrát ne na pět, ale hned na pět a půl bodu z deseti! (A jestli je nedostanem, založíme si vlastní zin.)
Citujeme první naprosto nestrannou recenzi, kterou jsme si rozhodně nenapsali sami:
"Překrásný nový svět je bezesporu nejlepší současnou grindcorovou deskou v okrese Trutnov, přináší temnější a umělecky vyzrálejší skladby, s vážnými celospolečenskými tématy jako je znásilňování mrtvol nebo tristní zacházení se seniory v našich léčebnách pro dlouhodobě nemocné- viz. chytlavé 'Ležim v hovnech celej den'."

Dále hrají:
Decultivate (hardcore/crust, Praha)
Brünner Todesmarsch (hc punk, Brno a přilehlé stepi)
Lycantrophy (fastcore, Žďár nad Sázavou)
Exorcizphobia (crossover thrash, Žižkovo)
Blitzkrieg Boyz (crust-violence, Trautenau Hauptbahnhof)

Na místě vege/vegan žranice, co kdo nakuchtí, upeče a donese.

Veškeré vybrané peníze jdou na charitativní účely, konkrétně spolku 3U na ochranu utlačovaných undergroundových umělců- vaše příspěvky nám umožní pořídit našim dlouhodobě týraným dvounohým kamarádům jídlo, pivo a přírodní konopné léčebné prostředky, aby dále netrpěli zostřeným vnímáním reality. Darovat můžete i štrůdly, domácí pálenky, konzervy, struny, deky nebo benzín na příští turné. V současnosti také sháníme prostředky na kastraci, aby se nám naše zvířátka dále nemnožila.
Správci koncertu:
Jevgenij
Zobrazit více koncertů ve městě Trutnov
Sdílej koncert dál: