Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
led so 25

The Second Chapter TOUR - Pipes and Pints + Benjaming's Clan

-

KlonDike Music Club


139, Pec pod Sněžkou
Ukázat na mapě
240,- předprodej, 290,- na místě
Pipes and Pints se vrací do Klondiku v rámci svého turné The Second Chapter ke své stejnojmenné nově vydané desce.

Jako support se představí Benjaming's Clan. Bude to pořádný celtic-rockový večírek ostatně obě kapely v tom mají praxi - před dvěma lety to bylo nadupaný v Uffu v Trutnově. Jsme opravdu zvědavý, jak se vyvede Pec co vy?

Pipes and Pints ( cz / irl ) - melodický celtic rock and roll se zvukem skotských dud. Pět osobností tvoří společně jedinečný hudební mix, který se nebojí žánrové pestrosti. Jedno základní pravidlo platí vždy, hrát se musí s takovým nasazením, jako kdyby nebylo žádné zítra!

The Second Chapter k poslechu zde:
https://open.spotify.com/album/0Hc…

www.pipesandpints.com

Benjaming's Clan

Tvorba Benjaming's Clan je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří punk-rockové kořeny, drtek folku, popu a tím vzniká ojedinělý styl, který se dá nazvat Celtic pop rock. K hudbě Benjaming’s Clan neodmyslitelně patří skotské dudy, housle, banjo, akordeon, irské fujary, trumpeta a několik dalších hudebních nástrojů. Díky energické hudbě Clanu nezůstanete v klidu stát!

www.benjamingsclan.com

Drž PEC ????????????

⏰⏰⏰
19:00 open door
20:00 Benjaming's Clan
21:30 Pipes and Pints

✼ VSTUPENKY
✼ ✼ na webu KlonDiku běží online předprodej za 240,- ✼ ✼
✼ o tištěných vstupenkách Vás budeme včas informovat ✼
✼ pokud nebude vyprodáno, budou na místě za 290,- ✼

TIP: pokud jedete do Pece vlastním ???? ???? , můžete jej zaparkovat na centrálním parkovišti U Kapličky, kde je po 21:00 otevřená závora a můžete libovolně odjet.
Parkoviště U Kapličky je od klubu vzdáleno 200m, takže to v pohodě zvládnou i vaši cestující po pár skleničkách ???? ???? ???? ???? či????
Správci koncertu:
Lukáš, Míša KlonDike
Zobrazit více koncertů ve městě Pec pod Sněžkou
Sdílej koncert dál: