Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
lis so 16

Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl akusticky

MusiClub Drago


Hřbitovní, Nový Jičín
Ukázat na mapě
170 Kč

Předprodej vstupenek:

V sobotu 16. listopadu 2019 zavítají poprvé do MusiClub Drago Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hendl

Zpěvačka BLANKA ŠRŮMOVÁ je známá hlavně díky indie-popové skupině Tichá dohoda, se kterou vydala celkem 12 alb, 2x byla nominována na Zpěvačku roku (Ceny Akademie 1993, 94), jejími nejznámějšími hity se staly písně Marioneta a Večírek osamělých srdcí. Následovala dvě alba sólová : Neviditelná (2001, Sony Music) a Underground (2005, Saturn), poté vystupovala se svojí kapelou a zúčastňovala se různých projektů. Zatím poslední sólové EP Divokej Praha-západ vydala v roce 2014 u Warner Music.

JAN SAHARA HEDL je český zpěvák, textař a písničkář, vystupoval s DG 307, poté se svojí skupinou Duševní hrob, je autorem např. jednoho ze zásadních českých songů Tisíc jmen a zakladatel skupiny Precedens / s Martinem Němcem /. Poté se věnoval hlavně vlastní tvorbě, jako textař psal nadále pro Báru Basikovou (Souměrná, atd.), Kamila Střihavku (Když se snáší déšť, atd.), Natálii Kocábovou a další interprety. Stále spolupracuje s Michalem Pavlíčkem na jeho projektech (např. Excalibur, Obraz Doriana Graye, a letos na novém albu Pošli to tam).
Správci koncertu:
Ven Dy, Drago
Zobrazit více koncertů ve městě Nový Jičín
Sdílej koncert dál: