Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
lis pá 22

Sedmička slaví 50 let - 2V1 (cz), BASTA FIDEL (cz)

-

Klub 007 Strahov


Chaloupeckého, Praha 6, Praha
Ukázat na mapě
150Kč
Sedmička letos slaví 50. výročí od založení. U té příležitosti se chystá speciální série koncertů a diskoték. Postupně zveřejňujeme akci za akcí, eso za esem, ze všech našich rukávů. Oslovujeme kapely, které v historii Sedmičky zanechaly svůj originální otisk.

A bacha! Máme pro vás dva super trumfy. Dvě zásadní české, velmi zjednodušeně řečeno "ska kapely", které sice už dávno nekoncertují, přesto obě slaví 20 let od svých prvních vystoupení! Plus naše narozky!

2V1. Ne, nešálí vás zrak, opravdu se na Sedmičce, po 12 letech od rozpadu kapely objeví legendární pražská ska punková formace 2v1! A to si troufáme doufat, že speciálně pro nás. Od roku 1999 do roku 2007 probrázdili hoši mnohé kluby a festivaly a vyhráli se na špičku svého stylu. A dobrých ska punkových kapel je u nás velmi poskrovnu, 2v1 na naší scéně chybí a my se nesmírně těšíme na (snad ne jen jednorázový) comeback. Mezi nezapomenutelné koncerty, které na Sedmičce vyšvihli, určitě patří ten se Skampararas 2001, s Blackfire 2002 a Big D and the Kids Table 2005.

Údiv a úžas podruhé? Aby ne! BASTA FIDEL, to velký "comeback" číslo dvě. Kapela začala hrát v roce 1999 jako FIDEL CASTRO (první koncert se na 007 uskutečnil v roce 2000 s Fast Food a The Chancers) a 2004 - 1012 pokračovali ve skoro stejně sestavě jako BASTA FIDEL (první koncert na 007 v roce 2005). V obou formacích se dopočítalo hustě 28 shows odehraných na Sedmičce!! Je nám ctí, že kapela přijala naší nabídku a v rámci oslav kulatin zavzpomíná na své zlaté časy. Mistrovská dechová sekce, karibské rytmy, ska, rocksteady, dancehall a to vše s výjimečným šansonovým vokálem Marquet.


https://bandzone.cz/2v1
https://www.facebook.com/pg/Basta-Fidel…
https://bandzone.cz/bastafidel
Správci koncertu:
sedmicka
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: