Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj čt 10

Sedmička slaví 50 let - THE MOVEMENT (dk), THE GANGNAILS (cz)

-

Klub 007 Strahov


Chaloupeckého, Praha 6, Praha
Ukázat na mapě
300Kč
Sedmička letos slaví 50. výročí od založení a k této příležitosti chystáme speciální sérii koncertů a diskoték. Postupně zveřejňujeme akci za akcí, eso za esem, ze všech rukávů, které máme. Oslovujeme kapely, jež v historii Sedmičky zanechaly svůj originální otisk.

THE GANGNAILS. Povstali z popela Crazy Wheels v roce 2000. Od prvního dne naházeli do šejkru punk, rock´n´roll a rockabilly, řádsky s tím zamíchali a servírují nám silné delikátní kick ass koktejly, dámy po nich tají, muži po nich zmužní. Jsou tuzemským nepřekonatelným originálem. Na Sedmičce hráli nesčetněkrát, počínaje rokem 2001. A my se neskutečně těšíme na jejich další show!

THE MOVEMENT. Copenhagen. 2002. Tam to začalo. Tříhlavá mod rocková bestie byla vypuštěna do světa. Kdo rád The Clash, The Jam nebo The Who, nemůže se jich nabažit. Na pódiu řádí jako tajfun a podmaní si hlediště do poslední figury. Názory jasně vyhraněné, kytary na břit nabroušené, melodie jako víno. Velmi vzácný to host našich oslav. Děkujeme Topper Harley Booking!


https://www.facebook.com/themovementdk/
www.gangnails.com
http://bandzone.cz/thegangnails
www.facebook.com/thegangnails/
Správci koncertu:
sedmicka
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: