Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj so 05

Insania – Koncert 888!!!

-

Fléda


Štefánikova 95, Brno-Královo Pole, Brno
Ukázat na mapě
265 Kč

Předprodej vstupenek:

Tachometr INSANIE na podzim ukáže číslo 888. To je počet koncertů, které odehrála od roku 992, kdy byla obnovena pod staronovým názvem.

INSANIA si na Koncert 888 pozve pár hostů ze spřátelených kapel. I na podzim pokračuje kapela v propagaci knihy Kacířův kancionál https://www.kaciruvkancional.cz/, která obsahuje ilustrované texty Insanie komentované historickými osobnostmi, filozofy a duchovními revolucionáři formou fantaskních diskusí na sociálních sítích a má navíc skrytý obsah, který lze dešifrovat pomocí aplikace pro chytré telefony.

INSANIA vznikla roku 987, o rok a půl později jí bylo brněnskou StB zakázáno vystupovat. Kapela se stáhla do podzemí pod maskovacím názvem SKIMMED, pod kterým roku 990 vydala LP New Insanity, první nezávislé album v Československu. SKIMMED zazářil na mezinárodní HC scéně, odjel desítky koncertů po Evropě i v tuzemsku, objevil se i na kompilacích v USA a v roce 992 se transformoval v novou INSANII.
Správci koncertu:
Náčelník 10 Hůlek, Jeffowski, ajuskav
Zobrazit více koncertů ve městě Brno
Sdílej koncert dál: