Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
lis čt 14

Křest videoklipu Ke štěstí

La Loca Music bar & Lounge


Odborů 278/4, Praha
Ukázat na mapě
Kapela Artmosféra pokřtí nový videoklip

V pořadí šestý videoklip poprockové Artmosféry, režírovaný Michalem Skořepou, si svoji premiéru odbyde 14. listopadu 2019 v pražském La Loca Music Baru. Kromě Artmosféry zahraje také Yannick Tevi a vystoupí řada dalších hostů. Roli kmotra klipu přijal herec a hudebník Honza Maxián. Samotný singl vyjde pod křídly Supraphonu o den později, tedy 15. listopadu. Producentem skladby Ke štěstí je Jan P. Muchow, o zvukovou stránku se postaral Derek Saxenmeyer a o mastering Tim Debney z Fluid Mastering v Londýně.

Videoklip k nové písni skupiny Artmosféra Ke štěstí, ve které se odráží nový moderní sound charakteristický přímočařejšími skladbami, byl natočen letos 29. června v Liberci. Spolu s kapelou a Alicí Anguis si v něm zahráli příznivci Artmosféry z Nymburska, Jablonecka a Liberecka. Nechyběli ani členové fanklubu a kolegové z hudebních skupin.

Poprocková hudební skupina Artmosféra vznikla v roce 2011 a její domovskou scénou je Lysá nad Labem. Uskupení muzikantů hraje výhradně vlastní tvorbu a kromě nespočtu koncertů za sebou má účast na řadě prestižních hudebních festivalů včetně Rock for People, Colours of Ostrava, Votvíráku, Smetanovy Litomyšle nebo třeba Sázava Festu.

Debutové album V zrcadlech vydala už rok po svém vzniku, tedy v roce 2012. V roce 2016 pak vydala svoji druhou, prozatím poslední desku pod názvem Červenej nos. Z kapelní dílny vzešla muzika k projektům Srdcerváči a Žiju pro hokej.

Uznávaný hudební publicista Petr Korál na adresu skupiny řekl: „Artmosféra netají svoji zálibu v art/prog rocku a záležitostech jako GENESIS, MARILLION nebo PINK FLOYD, přičemž touhu po kreativním vyjádření a instrumentální náročnosti kloubí s moderně popovým přístupem."

Artmosféra hraje ve složení:

Martin Blažek – zpěv, klávesy, kytara; Michal Walter – zpěv, kytara; Milan Chlup baskytara; Vít Blažek – bicí.

Více na: www.artmosfera.cz

Yannick Tevi
Kytarista a zpěvák se "sealovským" hlasem pochází z tichomořského ostrova Vanuatu. Působil jako hostující zpěvák v legendární skupině Švihadlo, je členem kapely VANUA2, která vznikla na počátku roku 2017 spojením hudebníků z kapel Yannick Tevi band a Blue Effect.
Jan Maxián
Český herec a hudebník (Nightwork).
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
nitraM kežalB
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: