Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
dub so 06

Benefice na Azyl opuštěných psů v Libni

-

Modrá Vopice


K Žižkovu 381, Praha
Ukázat na mapě
180,- Kč
Zazní grind-gore a crust! Výtěžek z akce bude věnován Azylu opuštěných psů v Libni. Na akci budeme vybírat granule a jiné užitečné věci pro pejsky. Tak něco doneste, dík! K poslechu a k tanci Vám zahrají ...

MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY (death-grind) www.facebook.com/MincingFuryOfficial
www.youtube.com/channel/UCH6m_l6IXp…

HIGH PURITY (grindcore / Brno)
www.facebook.com/highpurity
http://youtu.be/g0a3-kA4_MU
http://youtu.be/ovcP3lxvdY0

EJAKULUJÍCÍ KOKOS (dance-grind / Havlíčkův Brod)
www.facebook.com/ejkokos
http://youtu.be/r3QhsTlAa2U

BAMBULKYNĚ DOBRODRUŽSTVÁ (gore 'n roll - Praha)
www.facebook.com/Bambulkyne-dobrodru%C5…
http://bambulkynedobrodrustva.bandcamp…

PORAJMOS (HC-punk / Hořovicko)

Azyl opuštěných psů v Libni www.utulek-liben.com/o-nas

Soukromý azyl týraných psů v Libni založila Olga Abrahamová se svou maminkou zhruba před 18 lety. Obě majitelky již mnoho let před vznikem tohoto útulku poskytovaly azyl opuštěným a týraným zvířatům ve svém domky u Nymburka. Když kapacita malého stavení přestala dostačovat počtu opatrovaných zvířat, našly majitelky místo v bývalém drážním domku blízko nádraží Libeň, který si uzpůsobily tak, aby pojmul cca 15 bezprizorních psů.

V roce 2010 paní Abrahamová utrpěla mozkovou příhodu, ze které se již nevzpamatovala a po nějaké době skonala, za několik týdnů poté zemřela i její maminka. Azyl s 18 psy tak zůstal v péči nás dobrovolnic, které jsme v útulku již nějakou dobu pravidelně a neúnavně vypomáhaly. S velmi omezenými finančními i časovými možnostmi (zaměstnání na plný úvazek, mateřská) jsme se rozhodly nenechat naše svěřence napospas osudu a dát jim šanci na domov či dožití v azylu.

Některé z mladších psů v dobré fyzické i psychické kondici se nám podařilo úspěšně udat novým majitelům. Několika zbylým svěřencům, u kterých byla šance na adopci snížená kvůli jejich nedobrému fyzickému a/nebo psychickému stavu, jsme zajistili klidné dožití v rodinných podmínkách.
Správci koncertu:
Bandzone.cz, LPX promotion, Ven Dy
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: