Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
čvn pá 14

BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Sono Centrum Music Club


113, Brno
Ukázat na mapě
od 490 Kč
Brněnské Sono Centrum bude hostit nový festival zaměřený na tvrdý rock a metal
V oblíbeném Sono Centru, jehož technické vybavení poskytuje kvalitní zázemí pro konání koncertů všech žánrů a kde je téměř vždy vynikající atmosféra, vzniká nový festival Brno Hard!. Bude se konat pravidelně v červnu a klade si za cíl představovat to nejlepší z tvrdé muziky v České republice. Program prvního ročníku zaštítí stylově vyprofilovaný časopis Spark.
Debustrol, thrash metalová skupina z Mladé Boleslavi, byla založena v prosinci roku 1986. Patří mezi hlavní průkopníky thrash metalu na území tehdejšího Československa. Kapela vydala své zatím poslední album Válka v roce 2016 a aktuálně koncertuje ve složení Kolinss (zpěv, kytara), Herr Miler (bicí), Zed (baskytara), Trifid (kytara). Skupina Limetal hrající hard rock a heavy metal byla založena na podzim roku 2015. Kapelu tvoří bývalí členové legendární hardrockové skupiny Citron: František „Fany“ Michalík (zpěv), Jaroslav Bartoň (kytara), Jiří Šperl (kytara) a Václav Vlasák (baskytara), které doplňuje talentovaná bubenice Veronika Lukešová. Na svém kontě v tomto složení mají 2 desky. Liberecká skupina Krucipüsk se na scéně pohybuje již přes čtvrt století. Aktuálně vystupuje ve složení Tomáš Hajíček, Matěj Čejchan, Josef Křeček a Tomáš Hajíček ml. Tato hardcore/thrashmetalová formace, která byla na jaře 2018 uvedena do Beatové síně slávy, vydala 1.11.2017 velmi dobře hodnocené album Sine Amore Nihil.
Nenechte si proto ujít první ročník Brno Hard! v Sono Centru. Bude to nesmlouvavá jízda plná hutných a našláplých songů a skvělých riffů. Paralelně v sousedním klubu Mersey zahraje vítězná skupina, která vzejde z doprovodné soutěže kapel.
Správci koncertu:
Ven Dy, Sono
Zobrazit více koncertů ve městě Brno
Sdílej koncert dál: