Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
pro so 08

Je to víc než TOUR - Adys a Zastodeset

-

MC Fabrika


Jeronýmova 6, České Budějovice
Ukázat na mapě
110
Adys a Zastodeset vyráží na společné podzimní ,,Je to víc, než TOUR,,

ADYS, muzikant, který koncertuje společně se svou kapelou, kterou tvoří kromě Adyse baskytarista Adam Jílek, kytarista Lukáš Hájek a bubeník Honza Pelíšek. Společně se letos zúčastnili obrovského projektu od Vodafone.cz #Jetovtobě, kdy společně s youtuberem Martinem Rotou nahráli písničku „Levou nohou”.
Mimo jiné sigly a videoklipy, které můžete zčeknout na oficiálním YouTube kanále ADYS, vyjde 22.9.2018 úplně nový videoklip ze Španělska k písničce "Cesta do neznáma". Můžete se těšit na Originální show!

Mladá pop-rocková kapela ZASTODESET vznikla v roce 2012. Od té doby odehrála mnoho koncertů po celé ČR i v zahraničí a získala si srdce fanoušků všech generací. Kapela se prezentuje především svými hity jako. např. Křičíme ránem, Hlavolam, Stopař nebo Pohádka, které se vyznačují zpěvnými refrény a tanečními rytmy. Jejich největší předností jsou energická vystoupení s moderní pódiovou show, která přináší nezkrotnou pozitivní energii celému publiku.
Správci koncertu:
Adys H, Jan DRUMANOID Vozáry
Zobrazit více koncertů ve městě České Budějovice
Sdílej koncert dál: