Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
čvc ne 01

TTRec. party vol. VII - Jinjer | Up!Great

Barrák


Havlíčkovo nábřeží, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava
Ukázat na mapě
320 Kč

Předprodej vstupenek:

JINJER

Ukrajinští progressive-metaloví JINJER jsou k nezastavení a v rámci svého evropského turné se vrací do České republiky! Mistři crossoveru v čele s charismatickou Tatianou Shmailyuk míchají groove, progressive a death metal s prvky funku, jazzu a dalších žánrů. V červnu 2016 vydali album King Of Everything /Napalm Rec./, na jehož podporu koncertovali napříč celou Evropou. V roce 2016 získali znovu ocenění Best Ukrainian Metal Band Of The Year 2016 a také si odnesli cenu za nejlepší videoklip roku 2016 a to za video k songu I Speak Astronomy. Od té doby toho stihli spoustu. Kromě svých koncertů, turné po celé Evropě s Arch Enemy, po Jižní Americe s Cradle Of Filth a jejich show si užili i fanoušci v Dubai nebo na Filipínách. Nedávno vyšla v reedici jejich druhá deska Cloud Factory /Napalm Rec./ a JINJER v nejlepší formě se vracejí do Česka v rámci Cloud Factories tour!

UP!GREAT

Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české i zahraniční klubové alternativní scény.

Minulý rok v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v listopadu s nu-metalovými Infected Rain, ke kterým se na jaře 2018 připojili na části pokračování jejich “86 tour”. V březnu 2018 začali pracovat v DS studiu na novém CD, které by mělo vyjít na konci roku 2018, ve kterém kapela slaví 10 let své existence. Před několika týdny, na začátku turné s Infected Rain, vyšel nový singl z připravovaného CD - Everyone Knows The Truth.
Správci koncertu:
Ven Dy, palec, Hanyzzz
Zobrazit více koncertů ve městě Ostrava
Sdílej koncert dál: