Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
dub pá 20

Siniestro/Sekhmet/Morus

-

Parlament Club


Kollárova 840, Plzeň 3, Plzeň
Ukázat na mapě
200,-
Parta Eternal Panzer Devastation se v letošním roce velice činí, co se týče produkcí koncertů. Další skvělá akce vás čeká 20.4. v Plzeňském klubu Parlament!

SINIESTRO:
Tuhle veselou kupu ze Švédska snad není třeba v Plzni nikomu představovat. V Parlamentu hráli již několikrát a vždy se sem rádi vracejí. Se svou originální kombinací Punku/Thrash a Black Metalu si prostě umí získat každého a jejich pódiová šou je vždycky parádní podívaná. Na kontě mají EP Oppression of the Sunlight a album Revelations in Mayhem, ze kterých jistě zahrají + zahrají i něco z nové tvorby. Parádní Metal ve jménu legendy GG Allina - to musíte vidět.

SEKHMET:
Další parta, kterou v Plzni snad není třeba představovat. Na scéně působí od roku 2002 a za tu dobu vydali celou řadu alb a splitů. Se svým antináboženským Black Metalem projezdili nejen celou Evropu, ale podívali se i například do USA. Nekompromisní Black Metal, rychlé bicí a krev všude kam se podíváš - to jsou Sekhmet!

MORUS:
Celý večer otevře Thrash Metalová smečka ze Srbů u Horšovského Týna. Na scéně působí už od začátku devadesátých let, takže není pochyb, že by jim Thrash Metal dělal problém. Oprašte džísky, nazujte kecky a hurá do kotle!
Správci koncertu:
Kill Buljo
Zobrazit více koncertů ve městě Plzeň
Sdílej koncert dál: