Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
kvě pá 25

Sailors wedding night

RC Morrison


Tř. Vítězství 20/3, Mariánské Lázně
Ukázat na mapě
zdarma
Bylo to kdysi dávno... na jednom koncertě... kdy se zakoukal Námořníček do paní Námořníčkový. Teď, po deseti letech jsme se rozhodli, že to zpečetíme oficiálně. Protože se ale na svatbách hrajou většinou divný písničky, chceme si to udělat po svým, takže místo Dua Yamaha to bude pořádnej metál!

Morrison... tam jsme vyrostli, máme k tomu místu hodně blízko, zažili a pořádali jsme v něm spoustu koncertů a Jirka Faměra a Hloušek jsou ty nejvíc fajn týpci, který kdy vedli klub - prostě jasná volba.

Je vás moc, kamarádů z kapel, který máme rádi a jeden večer je dost málo na to, aby mohli zahrát všichni... bylo těžký vybrat jen pár kapel, ale nakonec zahrajou následující bandy:

Neurotic Machinery www.facebook.com/neuroticmachinery
S touhle kapelou jsme toho zažili opravdu hodně, nejrůznějš jsme si půjčovali členy nejen na koncerty, spoustu srandy, výpomoci, přežili všechno v dobrým. Kluci z NM prostě chybět nemůžou.

DÆRRWIN www.facebook.com/daerrwin
Tahle allstar kapela do toho hodně šlape. Za asi rok fungování odehráli víc koncertů něž kde kdo za deset let. Nedávno podepsali smlouvu s Metal Gate rec. a brzo jim u nich vyjde debutová deska UV'DEREKH. Hlavně je to ale parta kamarádů, na který se můžeme vždycky spolehnout a my jsme moc rádi, že naše pozvání přijali.

Stejný je to s Anime Torment www.facebook.com/animetorment
Partička parádních lidí drtící moderní brutální death metal. Venku maj novou placku Afterlife a pořád válcujou naše srdce a podia po celý Evropě.

Ethos of Nemesis www.facebook.com/ethos.czechband
Kapela, ve který drtí basu Baru. Metalcore přičichávjící místy k hevíku, místy k HSB a místy k východní filosofii. Tenhle koncert bude trochu netradiční a zajímavej, nechte se překvapit.
http://youtu.be/e5wYTirQf5c

A nakonec Something Like www.facebook.com/somethinglike
Kapela, ve který Jéňa strávil půl života a která pro něj tolik znamená.

Doufáme, že si náš večírek s námi přijdete pořádně užít. Vstupák bude ZDARMA, tak nenoste žádný dárky, ale přijďte se bavit. Hlavně sebou přineste hodně moshe!

PS: Tohle není naše oficiální svatba, jen předsvatební mosh! :-)
PS: Akce je veřejná pro všechny (Fašistický bezmozci maj samozřejmě vstup zakázanej.)
Správci koncertu:
xJendax
Zobrazit více koncertů ve městě Mariánské Lázně
Sdílej koncert dál: