Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
úno so 10

DARK VALENTINE PARTY 9

Fléda


Štefánikova 95, Brno-Královo Pole, Brno
Ukázat na mapě
190 / 250 Kč

Předprodej vstupenek:

Kultovní brněnská metalová akce vás zve na svůj 9. ročník. Můžete se těšit na kapely Silent Stream of Godless Elegy, Derias & Spars, Eponine, Interitus, Synæsthetics a ONA, tentokrát na brněnské Flédě.

Vstupné: 190,- předprodej (bude spuštěn během ledna)
250,- na místě

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY
Ethno-folk-doom metalovou partu původem z Ostravy nemusíme dlouze představovat, její jméno je velmi věhlasné. Na kontě mají v současné době již 7 CD, poslední z nich nese název "Smutnice" a písně z něj jistě zazní také na jejich brněnském vystoupení. Těšíme se nevýslovně!
FB: https://www.facebook.com/ssoge/
Bandzone: http://bandzone.cz…

DERIAS & SPARS
Zlý boyband z Brna, založený excentrickým multiinstrumentalistou Deriasem a charismatickým zpěvákem Sparsem je naší darkvalentinovou stálicí.Během jejich koncertu zazní temné, melancholické skladby až z mořských hlubin a rozpálí vás nadupané skladby inspirované nejen prostředím zrádných hor altajských. Vše z jejich desky Siberia Winter Sun.
FB: https://www.facebook.com/DeriasSpars
Bandzone: http://bandzone.cz/deriasspars

EPONINE
Post-hardcore z Brna v čele s talentovanou zpěvačkou Zuzkou. Po cca roční pauze se vrátili ve (skoro)nové sestavě a i jejich tvorba se posunula jiným směrem. Jakým, to si můžete poslechnout v jejich nejnovější skaldbě Love & Faith, vyšlé na podzim. Na pódiu to umí pořádně rozbalit a my se na ně moc těšíme!
FB: https://www.facebook.com/eponine.cz/
Bandzone: http://bandzone.cz/eponine

SYNÆSTHETICS
Progressive metalová brněnská kapela s ženským vokálem, kterou ale v Brně jen tak neuvidíte. ;) Loni na jaře pokřtili CD a letos poctí svým vystoupením i naši brněnskou Dark Valentine.
FB: https://www.facebook.com…
Bandzone: http://bandzone.cz/synaesthetics

INTERITUS
Symphonic-metalové uskupení z Plzně, zpěv je zde doprovázen libými zvuky flétny a jedná se o nádherný poslechový zážitek jak živě, tak na několika CD, která kapela během svého dlouholetého působení vydala.
FB: https://www.facebook.com/interitusmetal
Bandzone: http://bandzone.cz/interitus

ONA
Metalcorová banda z Třebíče, za mikrofonem velmi akční a osobitá Blackwish. Po svém loňském úspěchu se k nám letos vrací i se svým debutovým albem The Calling!
FB: https://www.facebook.com/ona.czech.metal
Bandzone: http://bandzone.cz/ona

Správci koncertu:
Derias, Jeffowski, ajuskav
Zobrazit více koncertů ve městě Brno
Sdílej koncert dál: