Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
led so 20

Vzpomínka na Honzu Kučeru - nepromineme - nezapomene !

Theremin

Praha, ČR

dobrovolné
Osmnáctiletý Jan Kučera z Příbrami měl odvahu postavit se neonacistickému násilníkovi. Bohužel za svoje odhodlání zaplatil 20.1.2008 tím nejcennějším – svým životem. Přestože jsme ho většinou neznali osobně, byl jedním z nás - antifašistou, který se stavěl proti Hitlerovým pohrobkům. Vzpomínková akce je tím nejmenším, co můžeme udělat. Je to připomenutí, že antifašismus není vágní fráze, ale realita každodenního života. Pojďme si užit večer, který už Honza nikdy nezažije. Pojďme budovat svět, kde se takové vraždy už nikdy nestanou.

▶▶▶ KONCERT ▶Blind Authority (hardcore Anglie) ▶Day By Day (hardcore USA) ▶Flowers For Whores (hardcore/metal) ▶At Folsom Prison (post hardcore) ▶Unsolved Case (hardcore)
▶▶▶ AFTERPARTY : ▶JTNB / Ježíš táhne na Berlín / Jesus marches on Berlin (breakcore/electronica) ▶Edgar Schwarz (SCHWARZPRIOR - dark electronica)
▶▶▶ 19:00 - zahájení akce & vzpomínka na Honzu

Akce proběhne v novém žižkovském klubu Theremin, který najdete v divočině za budovou Nákladového Nádraží Žižkov - 666 metrů od stejnojmené zastávky - cesta bude značena! Na místě bude veganské občerstvení od Food Not Bombs Žižkov.

vstupné dobrovolné - doporučené 150 Kč

Akci pořádají daisy DIY shows a Mad Duck booking s podporou Iniciativa Ne Rasismu! a Autonomní sociální centrum Klinika

https://cs-cz.facebook.com…
Správci koncertu:
Majk Underside/At Folsom Prison
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: