Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
srp pá 25

28. festival Otevřeno Jimramov 2017

-

Bludník

Jimramov, ČR

200 až 800 v nouzi i dobrovolně
Už jsme si začínali dělat starosti, zda bychom se neměli hluboce zamyslet nad podobou festivalu Otevřeno. Nejdřív volaly hvězdy ze všech možných ročníků Superstar, že by nám přijely zazpívat svoje nejkrásnější písničky, skoro zadarmo a s radostí. Potom přišel e-mail od nějaké paní, která nabízela na festival „samoobslužnou restauraci s teplými jídly vysoké kvality“ a že se můžeme ujistit na kterémkoli festivalu, že bez toho to už prostě nejde. Nakonec ještě jedna slečna prohlásila, že: „Jimramov je fakt hrozně málo hustej festival, hrajou tam samí fosilové a vůbec žádnej dýdžej a skoro nikdo tam nevypadá jako Leoš Mareš“.

A protože jsme se opravdu polekali, jestli jsme maličko nezaspali dobu, vylezli jsme z jeskyní, vypnuli gramofony, a pečlivě sledovali naši-vaši televizi, plakáty na nejrůznější akce, četli Blesk a v přestrojení udělali špionáž na několika koncertech, festivalech a technopárty.

Ukázalo se, že akcí, na kterých hrají samí dýdžejové a všichni tam vypadají jako Leoš Mareš, je všude tolik, až blivno. V žádné ze samoobslužných restaurací nedostanete Bohouškovu čočku na kyselo ani fazolový salát, a že vlastně není jediný důvod rozmnožovat něco, čeho je všude jako much.

Takže se nebojte, Leoš Mareš nepřijede, zato můžete přijet vy a zakusit s námi atmosféru, která může vzniknout jen v Jimramově. Už se moc těšíme na shledanou v Jimramově!

-------
Ceny
-------
Pátek – 200 Kč

Sobota – 250 Kč

Neděle – vstupné dobrovolné

Permanentka – (zahrnuje i výstavu a kino, možnost ubytování v místní sokolovně)

na místě – 350 Kč
předprodej – 300 Kč
Slevy
Rodinná sleva – (1 dospělý + 4 děti nebo 2 dospělí + 2 děti)

Permanentka – 800 Kč
Sobota – 600 Kč
Poloviční – osoby do 150 cm a držitelé průkazu ZTP – zlevněné vstupenky k zakoupení na místě

Do 7 a od 70 let vstup zdarma.

Snažíme se držet cenu vstupného co nejníže, ale pokud by i přesto byla pro někoho jedinou nepřekonatelnou překážkou v návštěvě festivalu, lze se domluvit na individuální slevě.

Výtěžek bude věnován na zachování a případný rozvoj festivalu.

http://jimramov.klubslunicko.cz
https://www.youtube.com/playlist?list…
Správci koncertu:
Ondřej Sláva Slavík
Zobrazit více koncertů ve městě Jimramov