Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
led pá 27

Metal v továrně VIII

-

Pilnáčkova továrna - vnitroblok, Pospíšilova 281, Hradec Králové

Hradec Králové, ČR

120 Kč
Headlinerem osmého Metalu v továrně budou polsko-čilští groove metalisté DEADPOINT. V jejich řadách působí baskytarista Marek, kterého jste v HK už několikrát viděli s kapelami Presidents of Noise a Etherdrown. DEADPOINT nám představí skladby ze svého debutového alba 'The Art of Deception', na jehož vzniku se podílel i slavný producent Jacob Hansen (Heaven Shall Burn, Pestilence, atd.) Tato nahrávka vynesla wrocławské metalisty mezi nejzajímavější nové kapely v Polsku, takže se objevují na čím dál prestižnějších akcích. Naposledy např. předskakovali kultovním Animals as Leaders. Polský groove a křik hrubiána z Chile spolu funguje náramně!

Exkluzivně si můžeme po dlouhé době nechat podrtit kosti asi nejlepší brutal death metalovou kapelou regionu, DISSECTION CORPSE. Ti už delší dobu hrají jednou až dvakrát ročně, a tak je jejich vystoupení vždy svátek. Kromě hudebního buldozeru a láskyplných textů jsou vyhlášení i skvělým koncertním zvukem. Není divu, když v jejich řadách hraje profesionální zvukař.

Na podobné vlně tvoří DEWDROP, jimž nedávno vyšla debutní deska 'Valley of Hate'. Sestavu doplní metalcoristé I SCREAM FOR VENGEANCE a black metaloví WIZARD INFERNAL.

Klub je ve stejném areálu, kde je i La Fabrique / Rychtářka. Dostanete se k němu bránou, která je u nadjezdu - viz https://goo.gl/maps/pk1rQoV8bmo. Vstup je cca 20 metrů po pravé straně ve vnitrobloku. V nejbližším okolí jsou zastávky MHD Pyrám a Průmyslová škola.
Správci koncertu:
Arschloch
Zobrazit více koncertů ve městě Hradec Králové