Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
čvn so 04

Markvartická nota 2016 - tentokrát v Děčíně

-

SK Březiny - fotbalový stadion

Děčín XXVII-Březiny, ČR

150 Kč na místě, předprodej 100,- Kč (prodejna WOHOZ, Myslbekova 8, Děčín, telefon +420 732 526 888)
AREÁL GPS: 50°45'51.141"N, 14°14'27.313"E Vstup do areálu je vstupní branou, kde si na místě zakoupíte vstupenku (pokud ji nebudete mít již z předprodeje (prodejna WOHOZ, Myslbekova 8, Děčín, telefon +420 732 526 888 nebo TEAM UPDATE - prodejna LINDE, Provaznická 12, Děčín 1 – předprodej začíná od 11.4.2016) Areál nabízí veškeré zázemí pro festivalové návštěvníky. Parkování v blízkosti areálu. UPOZORNĚNÍ: Parkoviště není hlídané.

BANKOMAT 5 km, v Děčíně (na náměstí – KB, GE Money, ČSOB)

BEZPEČNOST Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů. Všichni pořadatelé budou označeni bezpečnostní vestou.

DOPRAVA Auto - Pokud zvolíte k dopravě na festival vlastní automobil, je nutné vědět, že parkovací plochy jsou omezeny. Parkování v blízkosti areálu. UPOZORNĚNÍ: Parkoviště není hlídané.

Vlak - Ekologickým způsobem přepravy na festival je vlak. Veškerá vlaková spojení najdete na www.cdrail.cz
Autobus - Do Březin jezdí MHD každých 30 minut z centra Děčína

FOTOGRAFOVÁNÍ, NAHRÁVÁNÍ A NATÁČENÍ Jako pořadatelé festivalu jsme smluvně vázaní k tomu, že hudební a jiná vystoupení nebudou žádným způsobem zaznamenávána profesionální záznamovou technikou. Do areálu tedy není dovoleno vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. Posouzení, zda dané zařízení patří mezi „profesionální“, náleží výhradně pořadatelům.
HYGIENA WC bude samozřejmě k dispozici v zázemí ve festivalovém areálu.
KOUPÁNÍ Termální koupaliště v Děčíně, Staré město – 5 km.

PARKOVÁNÍ Pro návštěvníky je k dispozici menší parkoviště vedle areálu festivalu. Na ulici okolo festivalu nedoporučujeme parkovat. Za věci uložené nebo odložené v autě neručíme. Vzhledem ke kapacitě parkoviště doporučujeme přijet včas a vyhnout se možným komplikacím. Prosíme o dodržování pokynů k parkování vozů. Jedině tak předejdete možným komplikacím. Předem děkujeme za spolupráci.

PROVOZ AREÁLU Sobota 4. 6. 2016 od 11:30 hod - 22:30 hod

PSI A JINÁ ZVÍŘATA S ohledem na jejich zdraví i na bezpečnost návštěvníků není vstup psů a jiných zvířat do areálu festivalu povolen.
Správci koncertu:
kodl posaune
Sdílej koncert dál: