Murderball Fest vol. 5 | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
čvn so 06

Murderball Fest vol. 5

Modrá Vopice


K Žižkovu 381, Praha
Ukázat na mapě
100
Metalová akce Murderball fest nese své jméno po americkém slangovém označení paralympijského sportu wheelchair ragby, který je v České republice spíše znám pod jménem vozíčkářské ragby. Jedná se o akci, která probíhá již od roku 2011 a jejíž výtěžek jde právě na podporu tohoto sportu! Pátý ročník podpoří nakonec 10 kapel.Tvrdý sport, tvrdá muzika, prostě underground! Bez lítosti! To je Murderball! Tam musíš být!!!

NEW 26.5.2015...Svou účast nám bohužel před pár dny odřekli rakouští Godhatecode. Snažili jsme se najít plnohodnotnou náhradu, ale nepodařilo se. Přesto jsme si jisti, že přijdete akci podpořit, protože za to jedno kilo má Murderball Fest i tak sakra co nabídnout. Poslední kapelou, která se na akci představí a celou ji zahájí, jsou holky formace Penny Dreadful. Díky všem!

NEW 29.5.2015...Poslední změna. Line-up letošního Murderball festu opustili pražští Crowheart. Kluci zajížděli nové bicí a nedopadlo to. Místo nich se v 16:55 představí kapela Cumulonimbus z Frýdlantu.

NEW 4.6.2015... Letošní ročník je ale co do kapel asi začarovaný, za pět dvanáct ještě jedna změna. Line-up opustili At8onthepingpongtable. Jednoho z členů dohnali bohužel pracovní povinnosti. A kdo se místo kluků představí v 18:40? Pražští Sinus Iridium. Řeklo se 10 kapel, tak bude 10 kapel! To je jasný přece!

LAST NEW 5.6.2015... Jako prostě hell! Těžko vysvětlit, ale kluci z Clytoru mají do pondělí zamčenou výbavičku ve zkušebně a je to nedobytný, takže to na akci nemůžou rozbalit a dost je to mrzí. A to nám jejich Radovan dělal ten libovej plakát... S pláčem daleko nedojdeme, takže jsme mákli a místo kluků se představí smečka Of the Woods z Nové Bystřice. Sorry za ty změny, ale prostě vyšší moc jako. I tak myslíme, že na vás čeká 10 vyvoňenejch kapel.

Line-up platný a aktuální! Doražte! Díky!
Správci koncertu:
Draby, Ven Dy
Zobrazit více koncertů ve městě Praha